UWAGA!

Jedz na dziko!

 Jedz na dziko!
fot. Anna Dembińska

Mocno aromatyczna, intensywna i aż gęsta od smaków – taka jest kuchnia myśliwska. Do odkrywania jej tajemnic zaprasza Restauracja Myśliwska, która właśnie otworzyła lokal na elbląskiej starówce. Zobacz zdjęcia ze środka.

Kuchnia tego miejsca jest znana elblążanom od wielu lat. Jest smaczna i opiera się na oryginalnych, staropolskich przepisach. A teraz jej specjałów będzie można również spróbować na elbląskiej starówce – Restauracja Myśliwska zaprasza do świeżo otwartego lokalu przy ul. Wigilijnej 10 (dawny Pub Jedynka).
       To tam będzie można spróbować m.in. pieczonego dzika, prawdziwego tatara wołowego, policzków cielęcych czy steku z dzika lub z jelenia. Bogata w smaki karta oferuje również dania dla dzieci. Ponadto w nowej restauracji będzie można nie tylko dobrze zjeść, ale i kupić pierogi, pasztet, bigos czy smalec.
       Spokojnie: to nie są przenosiny z zabytkowego budynku w Bażantarni, a poszerzenie oferty. Tam Restauracja Myśliwska dalej działa i zaprasza wszystkich, zwłaszcza tych, którzy szukają miejsca na imprezę okolicznościową.
      
Ciekawy szczegółów? Sprawdzaj je na bieżąco na facebooku restauracji. 
        
Restauracja Myśliwska
       ul. Wigilijna 10
      
      
---------Reklama---------
 
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie