UWAGA!

Jedzie pociąg z daleka...

 
Elbląg, Jedzie pociąg z daleka...

Pełen atrakcji dla całych rodzin Piknik Rodzinny z kolejowo-podróżniczym akcentem odbędzie się w piątek 26 sierpnia w Braniewie.

Celem imprezy jest propagowanie walorów krajoznawczych Ziemi Warmińskiej, popularyzacja podróży koleją nadzalewową, a także szeroko rozumianej turystyki aktywnej oraz integracja społeczeństwa poprzez wspólną zabawę na świeżym powietrzu połączoną z piknikiem pełnym lokalnych specjałów kulinarnych.
       Program Pikniku, który rozpocznie się od godz. 16 przewiduje wiele atrakcji dla całych rodzin, między innymi: przejażdżka drezyną z całą rodziną; regionalne przysmaki – konkurs na najsmaczniejszą regionalną potrawę; konkursy kolejowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także dla całych rodzin; grochówka z kuchni polowej; lista przebojów o kolei, pociągach i podróżowaniu; Jarmark Rękodzieła Artystycznego; występy kuglarzy, grajków i tancerzy; kawiarenka Wars wita Was... i mnóstwo innych niezapomnianych atrakcji.
       Na Warmiński Rajd Kolejowy - Piknik Rodzinny zaprasza Powiat Braniewski działający na rzecz i w imieniu Stowarzyszenia Dom Warmiński oraz Telewizja Braniewo24.
      
Grzegorz Lewko, Starostwo Powiatowe w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A KIEDY taki piknik w Elblągu np z prawdziwym parowozem. olsztyn zabrał Elblągowi jeden tramwaj to niech da jeden parowóz dla Elbląga. WRESZCIE będzie atrakcja w kolei nad zalewowej. Turyści przyjadą przejechać się prawdziwym parowozem.
 • W Elblągu pytasz ?no cóż, DUPA-RTAMENT PROMOCJI UM ELBLĄG "wie lepiej " i imprezy podobnej ie bedzie. Szczerze, internauci na blogach na portalach społecznościowych robią promocję miasta za FREE, tylko dla czego urzędnicy "kradną " pPOmysły internautów i "spijają śmietankę " ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mozilla(2011-08-20)
 • A pisałem kiedyś ,by zrobili imprezę letnia w Elblągu ,np w tramwaju.Niech jezdzi ten zabytkowy tramwaj po mieście lub teatr niech się zaprezenuje w tramwaju lub kawiarenka w tramwaju .UM i ZKM w Elblągu odpowiedzieli :"nie mamy pieniędzy " .A to przecież praktycznie NIC NIE KOSZTUJE .Tak się promuje Kraków ,Poznań ,Wrocław ,zobacz tu :TEATR "NIE-TAKI " na linii nr 4 Wrocław: www.youtube.com Kraków : i tu: Ale w Elblągu tego zrobić nie można ?Powód ?Opór władzy ,urzędniczy beton i tyle .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florekPJN(2011-08-20)
 • www.jordan.pl Dla czego nie w Elblągu ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florekPJN(2011-08-20)
Reklama