UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jerzy Buzek patronem Pucharu Europy

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek przyjął Patronat Honorowy nad Pucharem Europy organizowanym w tym roku w trakcie 12. Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup.

- Mówiliśmy o tym, że z okazji tegorocznej Prezydencji Polski w Unii w ramach Baltic Cup rozegrany zostanie Puchar Europy w tańcach latynoamerykańskich. O patronat honorowy nad nim prosiliśmy Jerzego Buzka - mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich Światowid. - Dziś dostaliśmy pozytywną odpowiedź.
       Puchar Europy jest jednym z ważniejszych zawodów w tańcu sportowym rozgrywanym w ramach systemu rywalizacji tanecznej prowadzonej przez Światową Federację Tańca Sportowego (WDSF). Prawo organizacji imprezy przyznawane jest organizatorowi wskazanemu przez narodową federację, w tym przypadku Polskie Towarzystwo Taneczne, na podstawie aplikacji składanej do WDSF. W 2011 roku prawo to uzyskało Centrum Spotkań Europejskich Światowid.
       W Pucharze Europy zaprezentuje się ok. 30 par z poszczególnych krajów europejskich, po jednej parze z każdego kraju, delegowanych przez federacje i narodowe związki taneczne na podstawie prowadzanego przez nie rankingu sportowych par tanecznych. W Elblągu będziemy więc gościć najlepszych zawodników tańczących tańce latynoamerykańskie.
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama