UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jerzy Wilk pokazuje zaświadczenie z Urzędu Stanu Cywilnego

 
Elbląg, Jerzy Wilk pokazuje zaświadczenie z Urzędu Stanu Cywilnego
(fot. nadesłane)

Jerzy Wilk po publikacjach na swój temat w jednym z portali internetowych wystąpił do Urzędu Stanu Cywilnego o zaświadczenie dotyczące jego stanu cywilnego. Skan oświadczenia przesłało do naszej redakcji Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego.

- W załączeniu przesyłam Państwu zaświadczenie wystawione przez Urząd Stanu Cywilnego, które udowadnia, że treści rozpowszechniane przez jeden z elbląskich portali internetowych są nieprawdziwe. Mam nadzieje, że ten dokument raz na zawsze rozwieje wszelkie wątpliwości - napisał do elbląskich mediów Rafał Maliszewski z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego. - Jednocześnie chciałem Państwa poinformować, że Pan Jerzy Wilk nie będzie komentował tej sprawy. Te niezwykle brutalne ataki, niespotykane dotąd w Elblągu, dotyczą życia prywatnego Pana Jerzego Wilka oraz jego bliskich. Nie mają nic wspólnego z pełnioną przez niego funkcją, zatem nie powinny być przedmiotem dyskursu publicznego.
      
      
Rafał Maliszewski, Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
 • no i co z tego?? niech pokaże kościelny akt ślubu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  13 10
  Tomsiii(2014-11-06)
 • Puknij się w głowę!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  6 3
  szkło(2014-11-06)
 • Wilk w momencie zawierania ślubu cywilnego mógł być kawalerem. Kwit się zgadza. Ale jego wybranka mogła być rozwódką i dlatego ślubu kościelnego już nie zawarli i takiego zaświadczenia nie ma. A więc do komunii rzeczywiście przystępować nie może. Elbl24 wie, że dzwonią ale jeszcze nie do końca wie w którym kościele. A z drugiej strony to Wilk to taki Lisek chytrusek!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  14 3
  Proboszcz(2014-11-06)
 • "W akcie małżeństwa nr 462/1984 w rubryce "stan cywilny" mężczyzny zawierającego małżeństwo widnieje zapis - kawaler" No cacy! A w rubryce stan cywilny kobiety zawierającej małżeństwo jaki widnieje zapis?. .. .Może tu jest rozwiązanie tej zagadki?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  10 3
  USC(2014-11-06)
 • @Proboszcz- człowiek bez ślubu kościelnego też może przystępować do komunii świętej, o ile dostanie rozgrzeszenie. Trzeba by było złamać tajemnice spowiedzi, żebyś Ty i kompani z e24 mogli się o tym dowiedzieć - więc się zwyczajnie nie dowiedziecie. E24 napluł na Wilka w taki sposób, że jest to haniebne dla wszystkich nas Elblążan. Rzekome taśmy prawdy zamieszczone na e24 (które mają pokazywać brudną kampanię z 2013 r. ) pokazują jasno, że Pan Wilk prawie na nich nic nie mówi, trochę przytakuje, natomiast jak koń rży i cały czas napierdala jak nakręcony jeden człowiek, którego głos każdy rozpozna. .. .masakra, koszmar i hańba dla tego miasta. To się w głowie nie mieści, żeby tak niszczyć człowieka. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  3 7
  (2014-11-06)
 • USC- a małżonka kandyduje na urząd prezydenta miasta?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4 2
  (2014-11-06)
 • Tu nie chodziło o ślub cywilny, a o ślub kościelny. A tak poza tym panie z biura prasowego, p. Wilk wykonuje pracę publiczną, więc taka osoba podlega osadowi publicznemu. A jak p. Wilk chce życia prywatnego to są inne zawody nie opłacane przez mieszkańców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 5
  wiza(2014-11-06)
 • "USC- a małżonka kandyduje na urząd prezydenta miasta?" Ale w tym tkwi problem ubiegającego się o urząd prezydenta! Biorąc ślub cywilny z rozwódką nie może zawrzeć ślubu kościelnego a tym samym przystępować do komunii! A to czyni. I w tym tkwi jego wina nie małżonki! Jest osobą publiczną i musi się liczyć z takimi pytaniami. Jeżeli nie potrafi otwarcie wyjaśnić takiej sprawy to nie jest osobą godną zaufania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 2
  Wandaa(2014-11-06)
 • Wilk myśli że ciemnemu narodowi pokaże papier i po sprawie. Ciemnota uwierzy, bo elektorat pisu wierzy ślepo. Papier napisany na zamówienie przez podwładnych prezydenta. A z papieru wynika, że maja tylko ślub cywilny, a nieujawnienie przeszłości małżonki jest jednoznaczne że ślubu kościelnego brak. Zamiast papierka z USC niech pokaże zaświadczenie z kościoła, wtedy zwrócę honor.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 3
  (2014-11-06)
 • Pan Wilk chyba do końca nie wie co to jest ślub kościelny. Jako katolik powinien wiedzieć, że ten papierek jest gówno warty w obliczu Boga. Teraz czekam na zaświadczenie z kościoła, a wtedy będzie pan człowiekiem honoru.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 3
  (2014-11-06)
 • Czy Człowiek z wyższym wykształceniem nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie: czy zawarł ze swoją małżonką ślub kościelny? Jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem? I Pan chce być prezydentem Elbląga? Drwi Pan z nas elblążan czy o drogę pyta?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14 1
  Clinton(2014-11-07)
 • ytat, ,. .trwając w związku niesakramentalnym, najprawdopodobniej nie mogąc postanowić poprawy, nie można otrzymać rozgrzeszenia. Jak każdy człowiek trwający w grzechu ciężkim ma zachować prawdę i czynić pokutę do czasu, kiedy będzie mógł wrócić do pełnej jedności z Bogiem. W tym czasie powinien odsunąć się od Stołu Pańskiego. Przyjmujący Komunię w grzechu ciężkim popełniają świętokradztwo. Tłumaczą, że kierowało nimi gwałtowne duchowe pragnienie, strach przed odrzuceniem. Są to okoliczności subiektywnie łagodzące, ale niezmieniające obiektywnej powagi grzechu świętokradztwa. „Kto bowiem spożywa niegodnie, potępienie sobie spożywa i pije” (1 Kor 11,29). ks. Marek Kruszewski, Idziemy nr 44 (321), 30 października 2011 r. Wstyd Panie Wilk i poruta !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 1
  GośćNiedzielny(2014-11-07)
Reklama