UWAGA!

Jerzy Wilk Przewodniczącym Euroregionu Bałtyk

 Elbląg, Jerzy Wilk Przewodniczącym Euroregionu Bałtyk
fot.nadesłana

Prezydent Elbląga Jerzy Wilk został wybrany Przewodniczącym Zarządu Stowarzyszenia Gmin RP Euroregion Bałtyk. Delegaci podczas dzisiejszego (6 grudnia) Walnego Zebrania jednogłośnie poparli kandydaturę prezydenta Elbląga.

Dzisiaj w Ratuszu Staromiejskim odbyło się XXIX Walne Zebranie Delegatów Stowarzyszenia Gmin RP Euroregionu Bałtyk. Podczas posiedzenia uczestnicy dokonali nie tylko wyboru przewodniczącego, ale także składu komisji: Rewizyjnej, Mandatowej, Uchwał i Wniosków oraz Komisji Skrutacyjnej. Delegaci podjęli także kilka uchwał dotyczących składki członkowskiej na rok 2014, przyjęcia planu dochodów i wydatków na rok 2014 oraz przyjęcia kierunków działania na przyszły rok. Podczas dzisiejszego Walnego Zebrania przekazano uczestnikom także informacje o realizowanych przez Stowarzyszenie Projektach takich jak: Cul Art. II - Kultura i Sztuka. Krok. II. Nowa jakość edukacji, Tourage - rozwój turystyki osób starszych w regionach peryferyjnych, Mały ruch graniczny Polski z Obwodem Kaliningradzkim FR - Teoria i praktyka, Euroregionalne Centrum Informacji - Współpraca z Obwodem Kaliningradzkim czy Szwajcarsko - Polski Program Współpracy.
Monika Borzdyńska, rzecznik Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • O mój ty losie. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  5
  pisman(2013-12-06)
 • Pan Wilk taki dobry, to nie to. Właśnie Elbląg w tym czasie przejmuje honorowe przewodnictwo zgodnie ze statutem i to żadna sensacja. Swoją drogą pani rzecznik "umiejętnie to naświetliła".
 • taki prezydent to antyreklama dla elbląga
 • te copyright jest świetne :))))
 • do elsinu szczotki klepać
 • .. .Pan Prezydent Wilk nie jest może Barackiem Obamą ale nie jest też Grzegorzem Nowaczykiem, ja nie jestem zwolennikiem żadnej partii, bo żadna na to nie zasługuje ale Panu Wilkowi gratuluję, życzę doboru udanych współpracowników i sukcesów, liczę na skuteczne działania w sprawie przyłączenia mojego Miasta do Pomorza, na likwidację tej paranoi administracyjnej. .. może będzie szansa na lepsze czasy dla poszkodowanego nieudacznictwem rządzących Elbląga. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  6
  kazik5(2013-12-06)
 • Pobożne życzenie ale zalecał bym więcej sceptycyzmu; )
 • Dzięki, wiza, za wyjaśnienia. Bo ja pomyślałem przez chwilę, że Euroregion Bałtyk ma jakieś pieniądze, które można oddać. A tu rutyna. ..
 • No cóż to świetne posunięcie, Widać od razu różnice w ekipie gdzie mądra i piękna oraz wyjątkowo rozgarnięta Monika opiekuje się prezydentem. Tego wszystkiego zabrakło Nowaczykowi wokół którego było za dużo doradców jak Witek, Marek i Łukasz. .. .. Chyba okażą się słowa prorocze z taśm prawdy " idę nie na 1 rok tylko 5 lat-"brak opozycji w mieście jest widoczne!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  7
  na.ulicy.mówią(2013-12-07)
 • reklsma dzwignia, ,handlu, ,. .. .ale czy to coś zmieni na lepsze?????
 • serdeczne gratulacje Panie Prezydencie na Takiego Człowieka Elbląg właśnie czekał
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  popierający(2013-12-09)
Reklama