UWAGA!

Jesień w Rodzinnym Parku Rozrywki

2013-09-12
14:22
 
Jesień w Rodzinnym Parku Rozrywki

Wrzesień to miesiąc powrotów do szkoły to także jeden z ostatnich miesięcy, gdzie pogoda sprzyja pieszym wycieczkom. Rodzinny Park Rozrywki – Nowa Holandia zaprasza uczniów i nauczycieli do organizowania zajęć „Zielonej Szkoły” na terenie Parku Rozrywki.

Wycieczki, wspólna zabawa, nauka na świeżym powietrzu, spotkania integracyjne to atrakcje Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia.
       - Szczególnie polecamy malowniczą ścieżkę edukacyjną o tematyce ekologicznej. Podczas spaceru dowiemy się o tym jak dbać o nasze środowisko. Dowiemy się, gdzie trafiają nasze odpady i co się z nimi dzieje – mówi Marcin Maj, menadżer Nowej Holandii.
       Kolejną atrakcją jest replika osady Wikingów, gdzie przeniesiemy się w zamierzchłe czasy dzielnych wojowników, sprawdzimy jak mieszkali i czym się na co dzień zajmowali. Lekcja historii w takim otoczeniu to sama przyjemność.
       To oczywiście nie jedyne atrakcje jakie zostały przygotowane dla odwiedzających nas gości. Po spacerze oraz zwiedzaniu osady zapraszamy na rejs tramwajem wodnym po malowniczych kanałach Nowej Holandii, polecamy wizytę w zoo, gdzie z bliska przyjrzeć się można danielom, dzikom, kangurom, wielbłądowi i innym zwierzętom. Nie zapominamy oczywiście o naszym „małym” lwie – największej na świecie pneumatycznej zjeżdżalni oraz o placu zabaw usianym atrakcjami dla naszych milusińskich.
      
       Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia zaprasza. Dojazd samochodem po obwodnicy Elbląga przy stacji Shell lub komunikacją miejską – autobusami linii 6, 8, 13, 19 dojeżdżając na pętle przy ul. Łódzkiej kierując się następnie w kierunku wiaduktu za którym skręcamy w lewo.
      
       Szczegółowe ustalenia i informację po kontakcie mailowym rpr@nowaholandia.pl lub telefonicznym 55 615 10, 602 855 255.
      
      
Nauka i zabawa w Rodzinnym Parku Rozrywki
       Imprezy dla przedszkoli i szkół – Edukacja na świeżym powietrzu
      
www.nowaholandia.pl
      
       --------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej