UWAGA!

Jesienne czyszczenie sieci wodociągowej

 Elbląg, Jesienne czyszczenie sieci wodociągowej
fot. AD

EPWiK informuje mieszkańców Elbląga, że od jutra (4 października) rozpoczyna jesienne płukanie magistral wodociągowych i sieci rozdzielczej. prace potrwają do 27 października.

Operacja płukania obejmie dzielnice położone na zachód od ul. Robotniczej (łącznie z Zawadą), na południe od linii ulic: Teatralna, Nowowiejska, Górnośląska, Kościuszki, Bema, Łęczycka, do trasy E7.
       Bardziej szczegółowe informacje będą podawane przed terminem płukania danej dzielnicy.
       W trakcie płukania sieci mogą pojawić się braki wody, znaczne spadki ciśnienia oraz krótkotrwałe pogorszenie parametrów jakości wody.
       Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody E P W i K Sp. z o.o. przeprasza.
      
Andrzej Przybylski, EPWiK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • "Kochane" EPWiK, skoro jakość wody się pogorszy, to. .. ceny za m3 wody też powinny być mniejsze-to chyba logiczne nie >Skoro podniesliście (miasto )ceny wody, a jakość jej się pogorszy to chyba powinno być logiczne, nie ?To tak jak z np. czersstwymi bułkami, kupuję dzis wczorajsze -sa tansze. Ale. .. to chyba zbyt wielki wysiłek, jak na Wasze "muzgownice", jeszcze się zmęczycie myśleniem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  KRANIK CIEKNĄCY(2010-10-03)
 • WPWiK nie tylko czysci siec wodociagową ale takze kieszenie odbiorcom wody.
 • niech plucza se w nocy jak ludzie spia a nie w srodku dnia. podobnie powinno sie przeprowadzac remonty drog - tez w nocy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ArnoldUPR(2010-10-03)
 • zgadzam się Arnold tym bardziej te osiedlowe drogi; ) między budynkami w mieście:); 0.Tak swoją drogą to płukania i inne prace trwają cały rok. Szkoda, że zarządcy domów nie mają obowiązku instalowania filtrów w nieruchomościach i pozwalają na to by EPWIK truł nas tzw. wodą z kranu. Mniej dziwi brak filtrów w starszych budynkach ale czemu nie ma obowiązku ich montowania w nowopowstających?? W skład opłat za mieszkanie każdy z nas płaci za odprowadzenie ścieków. Dlaczego EPWIK nie płaci NAM za ścieki które przyjmujemy od nich, z ich sieci i poprzez nasze wodomierze, instalację wodną i na koniec ściekową odprowadzamy płacąc za nie tak jakbyśmy wodziulę o europejskiej klasie czystości przelali???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  69robi(2010-10-03)
 • W nocy?A kto za to zapłaci?Chyba nie my?Wiadomo w dzień ludzie korzystają z wody
 • wyżej podpisano. .. .PRACOWNIK
 • Informuje Państwa, że płukanie magistral wodociągowych zawsze odbywało się w nocy i obecne płukanie równiez odbywać sie będzie w godzinach miedzy 23.00 a 4.00.Tych Państwa, którzy słusznie zauważyli, że czynności te wykonywać powinniśmy nocą informacja ta usatysfakcjonuje a ponadto zapewniam, ze każdorazowo będziemy powiadamiać o dacie i godzinach i w jakich dzielnicach parametry wody mogą nieznacznie ulec zmianie albo może wystąpić tylko spadek ciśnienia i braki wody na górnych kondygnacjach. K-k Pogot. Wod. Kan. Przybylski Andrzej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Przybylski A. K-k Pogot.Wod.K.(2010-10-04)
 • Sz. Panie Przybylski, bardzo dziękujemy za wyjaśnienie. Prosimy jeszcze o odpowiedź na inne pytanie zawarte w komentarzach - kto zapłaci za to czyszczenie, a dokładniej za brudną wodę, której oczywiście nie da się pić, a trzeba ją zlać z kranów? Dlaczego to my, użytkownicy, mamy za to płacić?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  -Edek-(2010-10-04)
 • W bardzo sporadycznych przypadkach moze pojawić sie woda o zmienionych parametrach jakościowych, dlatego wyprzedzająco informujemy o takich przypadkach elblążan, wymieniajac dzielnice i podajac nasz alarmowy telefon, by mieszkańcy mogli się z nami natychmiast z skontaktować. Takie sygnały traktujemy priorytetowo płuczac dodatkowo wskazane adresy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  K-k pog.Tech.Przybylski A.(2010-10-04)
 • Edku pan kierownik dalej nie pojął, że to oni powinni nam zapłacić za to : że odbieramy od nich ścieki (nawet jeśli popłyną przez spłuczkę w toalecie to my zapłacimy) 1.za wodę w/g wodomierza 2.zapłacimy też za odprowadzenie tej "wody" w formie ścieku również w/g wskazań wodomierza. Tak czy owak EPWIK 2krotnie bierze od nas kasę zamiast nam zapłcić w/g swoich stawek za odprowadzenie ścieków do naszych mieszkań.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  69robi(2010-10-05)
Reklama