UWAGA!

Jesienne Targi w Starym Polu

 Elbląg, Jesienne Targi w Starym Polu

Już jutro (11 września) rozpoczną się kolejne, XVI Jesienne Targi Ogrodniczo - Nasienne w Starym Polu. To ciesząca się dużym zainteresowaniem i popularnością, także wśród elblążan, cykliczna impreza, która służy promocji firm branży ogrodniczej, nasiennej i rolno-spożywczej oraz instytucji służących rozwojowi rolnictwa i obszarów wiejskich. Tradycyjnie już nie zabraknie na niej atrakcji dla odwiedzających.

Co roku na targach gości wielu wystawców z terenu całego kraju, którzy prezentują m.in.: szkółkarstwo, nasiennictwo, maszyny i narzędzia dla rolnictwa oraz ogrodnictwa, wyposażenie ogrodów, nawozy i środki ochrony roślin, pszczelarstwo, itp. Jesienne Targi to jednak nie tylko spotkania handlowe. Specyficzna atmosfera Targów, to zasługa imprez towarzyszących. Kolejny raz jedną z takich imprez towarzyszących Targom jest Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej – „Śpiewaj Razem z Nami” (sobota, 11 września), w którym udział biorą zespoły folklorystyczne z regionu. Tegorocznym Targom towarzyszyć będzie również: Wystawa Rzemiosła Artystycznego, Produktów Tradycyjnych i Regionalnych oraz Prezentacja Gospodarstw Agroturystycznych.
       Szczegółowy plan obchodów dwudniowych XVI Jesiennych Targów Ogrodniczo - Nasiennych w Starym Polu można znaleźć na stronie organizatora.
      
      
oprac. kos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama