UWAGA!

Jest sobota, jest quiz. Czerwcowe zagadki

 Elbląg, Jest sobota, jest quiz. Czerwcowe zagadki
fot. okienNI!cość/Fotka Miesiąca

Rozpoczyna się czerwiec, a to oznacza, że niebawem rozpocznie się też wyczekiwane przez wielu z nas lato. Mamy z tej okazji dla was specjalny, czerwcowy quiz.

Pytania dotyczą różnych dziedzin, a poziom trudności jest zróżnicowany. Każdy bez problemu powinien odpowiedzieć na przynajmniej część z nich. Zapewniany jednak, że niektóre mocno was zaskoczą. Życzymy powodzenia i dobrej zabawy. Nie zapomnijcie podzielić się wynikiem na Facebooku.

Kliknij w link i przejdź do rozwiązywania quizu.

red.

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Zobacz inne quizy portElu

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Haha zabawne ostatnie pytanie; ) wkurzyłby się WC
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Majowa(2024-06-01)
 • No i mamy wolną sobotę, jutro niedzielę, ładną pogodę nad Elblągiem. z hałasującym nad miastem gruchotem. Życzę mieszkańcom miasta spokojnego w ciszy relaksu.
 • @Zkjot - No właśnie. Relaks totalny. Od rana warkot. Ale nasze władze miasta nie widzą problemu. Prywatna firma może latać i zarabiać naszym kosztem. Skandal.
 • To się w głowie nie mieści, że żadne służby nie reagują na ten warkot tego samolotu. Czy nie ma w tym mieście jednego rozsądnego urzędnika, który zatrzyma ten proceder??? Skoro petycje mieszkańców nic nie dają, to może trzeba zainteresować tym problemem TV?
 • Co to za zmowa z tym samolotem. Przecież jego warkot to "pikuś" przy obecnym hałasie motocyklistów czy samochodziarzy tych niby wyścigowców. A już o tych melomanach, którzy w domu muszą tak głośno słuchać muzyki, aby wszyscy sąsiedzi również mogli się nią "delektować" to już nawet strach wspominać. I to jakoś nikomu nie przeszkadza, a ten samolocik nie dość, że wyzywany od gruchotów to jeszcze traktowany jest jak intruz. A przecież on jak pszczółka wykonuje swoją pożyteczną robotę, bo doszkala tak adeptów lotnictwa sportowego jak i miłośników spadochroniarstwa. Wiec lataj miły samolociku i nie słuchaj tych nienawistników, którzy widzą zło tam gdzie go nie ma.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  10
  3
  Lotczik poputczik(2024-06-01)
 • @Lotczik poputczik - Zmową jest, to, że nikt z władz miasta nie reaguje na ten warkot. Przecież to jest torturowanie mieszkańców. Każdy pogodny weekend to samo. Nie można posiedzieć w spokoju w ogrodzie, bo ciągle nalot. Myślę, że tu petycje nie pomogą. Albo telewizja albo sprawa w sądzie.
 • Jest sobota, jest ssmolot. W quizie powinno być pytanie. Z czym Ci się kojarzy pogodny weekend w Elblągu? Odpowiedź: z warkoczącym samolotem. Miłego, warkoczącego weekendu.
 • Merytoryczna uwaga do pytań.... Papież św. Jan Paweł II nie odprawił w Elblągu żadnej mszy, ile lat można powtarzać to kłamstwo? Proponuję szerzej zgłębić temat, dla laika może nie ma różnicy ale dla wtajemniczonych jest! Papież odprawił na elbląskim lotnisku nabożeństwo czerwcowe a nie mszę św. !!! Dotarło? Hashtagi: #elblazanka
Reklama