UWAGA!

Jesteśmy dumni z wąsów

- Wąsów nie zapuszczam, bo my mnie żona zabiła. Ale byłem się zbadać, wszystko z moimi męskimi sprawami jest ok – powiedział nam jeden z Czytelników, który ostatnio odwiedził naszą redakcję. Zachęcamy do tego wszystkich mężczyzn, bo z rakiem prostaty czy jąder nie ma żartów, chociaż nasza akcja zapuszczania wąsów ma żartobliwy charakter. Zobacz zdjęcia.

Od początku listopada sześciu facetów z portEl.pl, czasami wbrew żonom, zapuszcza wąsy, by nagłośnić, jak ważna jest profilaktyka raka prostaty i jąder, jednej z najczęstszych chorób onkologicznych. Do naszej akcji dołączyli także pracownicy Teatru im. Aleksandra Sewruka: dyrektor Mirosław Siedler, rzecznik prasowy Janusz Salmonowicz, akustyk Dariusz Łapkowski oraz aktor Jacek Gudejko i stolarz Piotr Greloch. W ostatnich dniach zapuszczanie wąsów rozpoczęli także senator Jerzy Wcisła i Robert Bieńkowski z MKS Truso Elbląg. - Coraz bardziej się sobie podobam – stwierdził dzisiaj Robert, wysyłając nam swoją fotkę.

  Elbląg, Jesteśmy dumni z wąsów
(fot. AD)


       - Gratulujemy determinacji i cieszymy się, że tak duża ekipa u Was zapuszcza Wąsy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że musi minąć w Polsce jeszcze kilka lat, żeby wszyscy akcję kojarzyli i by Wąs w listopadzie stał się symbolem walki z męskimi nowotworami – napisał do nas Jakub Kajdaniuk, koordynator akcji Movember Polska. - Jest nam bardzo miło, że akcja rozprzestrzenia się również w miastach, do których nie jesteśmy w stanie w tym roku dotrzeć.
       Do udziału w akcji zachęca także świetny spot, w którym głosu użycza najsłynniejsza polska lektorka Krystyna Czubówna. Zamieszczamy go przy artykule, razem z fotkami naszych postępów w zapuszczaniu wąsów.
       Akcja Movember trwa do końca listopada, więcej na jej temat przeczytacie tutaj.
      

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama