UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jubileusz elbląskiej PWSZ

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu w piątek odbędzie się duża uroczystość - inauguracja roku akademickiego 2012/2013 połączona z jubileuszem 15 roku działalności szkoły. Rektor i senat uczelni do Elbląga zaprosili między innymi marszałka województwa Jacka Protasa. Podczas uroczystości zostaną także wręczone odznaczenia państwowe i resortowe oraz nagrody rektorskie i nagrody dla najlepszych absolwentów uczelni.

Szkoła powstała w 1998 roku na bazie oddziału Politechniki Gdańskiej w Elblągu, Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Kolegium Nauczycielskiego i jest pierwszą w powojennej historii miasta samodzielną elbląską uczelnią państwową. Czynnie uczestnicząc w życiu społecznym i gospodarczym miasta i regionu, PWSZ jest nie tylko ośrodkiem kształcenia, ale również ważną dla regionu placówką badawczo-rozwojową. Wyrazem praktycznego nastawienia uczelni jest nawiązanie kontaktów z organizacjami samorządowymi i gospodarczymi o charakterze regionalnym, czego przykładem jest podpisanie umowy o współpracy z Urzędem Miasta w Elblągu. Efektem porozumienia jest współpraca przy tworzeniu Elbląskiego Parku Technologicznego.
      
       Obecnie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu kształci się blisko 3,5 tys. studentów w czterech instytutach: ekonomicznym, informatyki stosowanej, pedagogiczno-językowym i politechnicznym, na 10 kierunkach w zakresie 14 specjalności.
      
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama