UWAGA!

Jubileuszowa 15. Gala Fundacji Elbląg

2015-10-20
Aktualizowany 2015-10-23 13:45
 
Elbląg, Jubileuszowa 15. Gala Fundacji Elbląg

Tradycją stało się już, że coroczna Gala Fundacji Elbląg jest okazją do uhonorowania filantropijnej postawy jednego z nominowanych, którzy bezinteresownie pomagają potrzebującym. Tradycją jest też część rozrywkowa, którą zapewnią znakomici elbląscy artyści. Tegoroczna uroczystość została wzbogacona także o dodatkowe elementy.

Podczas jubileuszowej Gali Fundacji Elbląg zostanie rozstrzygnięta 15. edycja Konkursu o tytuł Filantropa Roku. Poznamy zatem firmę lub osobę, która w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych, instytucji użyteczności publicznej oraz osób prywatnych z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego. Następnym punktem uroczystości będą wyniki 13. edycji Konkursu Literackiego. Zapoznamy się więc z laureatami dwóch kategorii konkursu: Elbląskiej Książki Roku i Elbląskiego Rękopisu Roku. Rocznicowa Gala Fundacji Elbląg będzie także okazją do podsumowań 15-letnich działań organizacji.
       Tradycyjnie już, podczas wydarzenia część rozrywkową zapewnią znakomici elbląscy artyści – zarówno ci mniej, jak i bardziej znani. Podczas Gali wystąpi Ryszard Rynkowski, Elbląska Orkiestra Kameralna oraz Jakub Grzelachowski - uczeń Zespołu Państwowej Szkoły Muzycznej w Elblągu.
       Wydarzenie będzie także okazją do wsparcia dalszych działań organizacji. Przed uroczystością będzie można nabyć pocztówki okolicznościowe z monetą 2-złotową z Bramą Targową, z których dochód wesprze cele statutowe Fundacji Elbląg.
      
       15. Gala Fundacji Elbląg odbędzie się 26 października br. o godz. 17 w gościnnych murach Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Osoby zainteresowane uczestnictwem w uroczystości zachęcamy do kontaktu z biurem Fundacji Elbląg (ul. Zw. Jaszczurczego 17, tel. 55 236 98 8855 236 98 88) w celu uzyskania bezpłatnych wejściówek na wydarzenie.
      
Honorowym patronem wydarzenia jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga.
       Patronat medialny sprawuje: Telewizja Elbląska, Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl oraz Radio Olsztyn.
      
         15. Gala Fundacji Elbląg jest realizowana przy wsparciu finansowym Miasta Elbląg.
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama