UWAGA!

Jutro druga tura

 
Elbląg, Jutro druga tura

W niedzielę 7 lipca druga tura wyborów prezydenta Elbląga. Głosowanie odbędzie się w tych samych lokalach wyborczych, co w pierwszej turze. Lokale będą czynne od godz. 8 do 22. Przypominamy obwody do głosowania i adresy obwodowych komisji wyborczych.

Każdy z głosujących otrzyma jedną kartę do głosowania (koloru różowego), na której w porządku alfabetycznym umieszczone są nazwiska kandydatów na prezydenta Elbląga. Oddajemy głos poprzez postawienie krzyżyka w kratce obok nazwiska
       Przypominamy obwody do głosowania i adresy obwodowych komisji wyborczych.
      
       Obwód 1
       Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Koło PSOUU w Elblągu, ul. Szarych Szeregów 32
       ul. Łubinowa, Mazurska, Pszeniczna, Rodziny Nalazków od 16 do końca, Rzepakowa, Słonecznikowa, Szarych Szeregów, Żytnia.
      
       Obwód 2
       Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Rodziny Nalazków 20
       ul. Armii Ludowej, Rodziny Nalazków od początku do 15.
      
       Obwód 3
       Przedszkole Niepubliczne „Akademia Krasnoludków”, ul. Kalenkiewicza 24
       al. Odrodzenia, ul. Kalenkiewicza
      
       Obwód 4
       Przedszkole nr 21, ul. Wiejska 6
       ul. Podgórna, Wiejska
      
       Obwód 5
       Domrat. Biuro Rachunkowe, ul. Robotnicza 197 (róg ul. Obrońców Pokoju)
       ul. Kasprzaka, Okulickiego, Robotnicza od 246 do końca (parzyste)
      
       Obwód 6
       Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Węgrowska 1
       ul. Płk. Dąbka od 113 do końca (nieparzyste), Płk. Dąbka od 132 do końca (parzyste), Katowicka, Społeczna, Tarnowska, Węgrowska, Wiślicka, Zakopiańska, Żyrardowska
      
       Obwód 7
       Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, ul. Obrońców Pokoju 44
       ul. Browarna od 45 do 72, Elektryczna, Krakusa, Obrońców Pokoju od początku do 7C, Obrońców Pokoju od 33 do końca, Piławska, Poprzeczna
      
       Obwód 8
       Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Węgrowska 1
       ul. Działdowska, Helska, Obrońców Pokoju od 8 do 32, Płocka, Robotnicza od 197 do końca (nieparzyste), Robotnicza od 226 do 244 (parzyste), Stefana Batorego, Topolowa od 21 do końca (nieparzyste), Topolowa od 26 do końca (parzyste)
      
       Obwód 9
       Świetlica w Próchniku, ul. Strumykowa 35
       ul. Dworkowa, Fromborska od 24 do końca (parzyste), Fromborska od 45 do końca (nieparzyste), Głogowa, Gojawiczyńskiej, Iwaszkiewicza, Jelenia Dolina, Lema, Makuszyńskiego, Rumiankowa, Sarnia, Stawowa, Strumykowa, Wilcza, Wrzosowa, Zakątek
      
       Obwód 10
       Zespół Szkół nr 1, ul. Korczaka 34
       ul. Brzechwy, Korczaka, Lubelska, Porazińskiej
      
       Obwód 11
       Zespół Szkół nr 1, ul. Korczaka 34
       ul. Broniewskiego, Ogólna
      
       Obwód 12
       Przedszkole nr 24, ul. Brzechwy 5
       ul. Kłoczowskiego, Leszczyńskiego, Łokietka, Myliusa
      
       Obwód 13
       Przedszkole nr 24, ul. Brzechwy 5
       al. Jana Pawła II, ul. Baczyńskiego, Czuchnowskiego, Boya Żeleńskiego, Druskiennicka, Aleksandry Gabrysiak, Grodzieńska, Jana III Sobieskiego, Karpińskiego, Kasprowicza, Kowieńska, Kruczkowskiego, Bolesława Krzywoustego, Kwiatkowskiego, Lassoty, Lwowska, Mieszka I, Nałkowskiej, gen. Nieczuja-Ostrowskiego, Niemcewicza, Nowogródzka, Orkana, Pińska, Poświatowskiej, Przybyszewskiego, Rosnowskiego, Sierzputowskiego, Staffa, Sulimy, Syrokomli, Tarnopolska, Tuwima, Wileńska, Witkiewicza
      
       Obwód 14
       Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Modlińska 39
       ul. Krakowska, Legionów od początku do 14 (parzyste), Legionów od początku do 47 (nieparzyste), Leśmiana, Rydla, Skierniewicka, Szczecińska, Szucha
      
       Obwód 15
       Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Modlińska 39
       ul. Gdyńska, Hodowlana, Kaliska, Kamienna, Konopnickiej, Łowicka, Modlińska, Niepodległości, Ostródzka, Pawia, Pomorska, Suwalska, Szczygla
      
       Obwód 16
       Przedszkole Niepubliczne „Wiki”, ul. Częstochowska 5
       ul. Częstochowska, Formierzy, Kaszubska, Legionów od 16 do końca (parzyste), Legionów od 49 do końca (nieparzyste), Leśna, Łukasińskiego, Metalowców, Odlewników, Poznańska, Smolna, Turbinowców, Waryńskiego
      
       Obwód 17
       NZOZ Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny KARAN, ul. Królewiecka 197
       ul. Bukowa, Cisowa, Grabowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jemiołowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kościuszki od 140 do końca (parzyste), Królewiecka od 162 do końca (parzyste), Królewiecka od 191 do końca (nieparzyste), Leszczynowa, Lipowa, Marymoncka, Modrzewiowa, Narutowicza, Okrężna, Olchowa, Orzechowa, Paderewskiego, Sikorskiego, Wiązowa, Witosa
      
       Obwód 18
       Przedszkole Niepubliczne „Bajka”, ul. Rypińska 3
       ul. Brzeska, Lubraniecka, Portowa, Rypińska
      
       Obwód 19
       Gimnazjum nr 2, ul. Robotnicza 173
       ul. Klimuszki, Matejki, Pokorna, Topolowa od początku do 19 (nieparzyste), Topolowa od początku do 24 (parzyste)
      
       Obwód 20
       Gimnazjum nr 2, ul. Robotnicza 173
       ul. Płk. Dąbka od 37 do 111 (nieparzyste), Okrzei, Robotnicza od 159 do 195 (nieparzyste), Robotnicza od 190 do 224 (parzyste)
      
       Obwód 21
       Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Daszyńskiego 1
       ul. Barona, Daszyńskiego, Donimirskich, Jaśminowa (nieparzyste), Próchnika
      
       Obwód 22
       Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Daszyńskiego 1
       ul. Browarna od 27 do 44, Browarna od 73 do 94, Grażyny, Rechniewskiego, Robotnicza od 107 do 157 (nieparzyste), Robotnicza od 142 do 188 (parzyste)
      
       Obwód 23
       Przedszkole nr 23, ul. Płk. Dąbka 49
       ul. Płk. Dąbka od 32 do 130 (parzyste)
      
       Obwód 24
       Świetlica ESM „Sielanka”, ul. Gwiezdna 26/27
       ul. Brzozowa, Gwiezdna, Robotnicza od 45 do 105 (nieparzyste), Robotnicza od 88 do 140 (parzyste)
      
       Obwód 25
       Gimnazjum nr 9, ul. Browarna 1
       ul. Bożego Ciała, Browarna od początku do 26, Browarna od 95 do końca, Dolna, Jaśminowa (parzyste), Niska, Pływacka, Robotnicza od początku do 43 (nieparzyste), Robotnicza od początku do 86 (parzyste), Różana, Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej
      
       Obwód 26
       Szkoła Podstawowa nr 6, al. Piłsudskiego 4
       ul. Piłsudskiego, Beniowskiego, Bohaterów Westerplatte, Fałata od 30 do końca, Kajki, Krzyżanowskiego, Lubartowska, Marynarzy, Sucharskiego, Świerkowa
      
       Obwód 27
       Zespół Szkół Gospodarczych, ul. Królewiecka 128
       ul. Chopina, Curie-Skłodowskiej, Królewiecka od 116 do 160 (parzyste) bez numeru 146, Królewiecka od 135 do 189 (nieparzyste), Moniuszki, Norwida, Krasickiego, Spacerowa, Szymanowskiego
      
       Obwód 28
       Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Urocza 4
       ul. Bosmańska, Cicha, Fałata od początku do 29, Owocowa, Pionierska, Urocza, Żeglarska
      
       Obwód 29
       Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, ul. Kopernika 27
       ul. Bażyńskiego, Kopernika, Królewiecka od 74 do 114 (parzyste), Królewiecka od 79 do 133 (nieparzyste), Pilgrima
      
       Obwód 30
       Dom Pomocy Społecznej „Niezapominajka”, ul. Toruńska 17
       ul. Toruńska 17
      
       Obwód 31
       Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Wojciecha Zajchowskiego 12
       ul. Agrykola, Górnośląska, Władysława IV
      
       Obwód 32
       IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Sienkiewicza 4
       ul. Chrobrego, Bydgoska, Działkowa, Grudziądzka, Krucza, Kwiatowa, Oliwska, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Sokola, Sowia, Sybiraków, Sztumska, Ślepa, Tczewska, Toruńska od początku do 16, Toruńska od 18 do końca, Wspólna, Żurawia
      
       Obwód 33
       IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Sienkiewicza 4
       ul. Kościuszki od początku do końca (nieparzyste), Kościuszki od początku do 138 (parzyste)
      
       Obwód 34
       Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37
       ul. Bema od początku do 40 (parzyste), Bema od początku do 59 (nieparzyste), Kiedrzyńskiego, Mierosławskiego, Okrężna, Piechoty, Pułaskiego
      
       Obwód 35
       Zespół Szkół nr 2, ul. Wyżynna 3
       ul. Artyleryjska, Bema od 42 do końca (parzyste), Bema od 61 do końca (nieparzyste), Bohaterów Monte Cassino, Braniewska, Czarnieckiego, Czołgistów, Daleka, Gałczyńskiego, Garnizonowa, Jasna, Kraszewskiego, Łęczycka, Peryferyjna, Podchorążych, Reymonta, Saperów, Szwoleżerów, Św. Floriana, Ułańska, Warmińska, Wschodnia, Wyżynna
      
       Obwód 36
       Przedszkole nr 17, ul. Karowa 30
       ul. Płk. Dąbka od początku do 30 (parzyste), Płk. Dąbka od początku do 35 (nieparzyste), Karowa, Ks. Osińskiego, Odzieżowa, Pl. Kazimierza Jagiellończyka, Teatralna
      
       Obwód 37
       Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Królewiecka 42
       ul. 12 Lutego bez numeru 4A, al. Armii Krajowej, ul. Kręgielna, Królewiecka od początku do 72 (parzyste), Królewiecka od początku do 77 (nieparzyste), Pestalozziego, Powstańców Warszawskich, Winna, Zacisze
      
       Obwód 38
       Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Zajchowskiego 12
       ul. Diaczenki, Nowowiejska, Traugutta od 31 do 74, Rondo Compiegne, Skwer Zamenhofa, Zajchowskiego
      
       Obwód 39
       Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Słoneczna 14
       ul. Słoneczna, Struga, Traugutta od początku do 30, Traugutta od 75 do końca
      
       Obwód 40
       Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, ul. Traugutta 91
       ul. Grota Roweckiego, Kosynierów Gdyńskich, Łączności, Pl. Konstytucji, Ratuszowa, Skwer Pileckiego, Trybunalska, Zielona
      
       Obwód 41
       Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Pocztowa 2
       al. Kardynała Wyszyńskiego, ul. Bednarska, Bulwar Zygmunta Augusta, Drzewna, Garbary, Gimnazjalna, Klasztorna, Kowalska, Kumieli, Kuśnierska, Mennicza, Mostowa, Pl.Słowiański, Pl. Wolności, Pocztowa, Przy Bramie Targowej, Przymurze, Rybacka, Rycerska, Rzeźnicka, Skwer Schichaua, Służebna, Stary Rynek, Stoczniowa, Studzienna, Sukiennicza, Ścieżka Kościelna, Św. Ducha, Tamka, Wałowa, Wapienna, Wieżowa, Wigilijna, Wodna, Zamkowa
      
       Obwód 42
       Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Godlewskiego 1
       ul. 1 Maja, Czerwonego Krzyża, Garncarska, Godlewskiego, Gołębia, Hetmańska od początku do 29 (nieparzyste), Hetmańska od początku do 34 (parzyste), Krótka, Mączna, Nitschmanna, Pl. Solidarności, Skwer Rebinina, Skwer Sawicza
      
       Obwód 43
       Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Szańcowa 2
       ul. Freta, Gdańska, Giełdowa, Grochowska, Kotwiczna, Kupiecka, Nizinna, Nowodworska, Orla, Ostrołęcka, Polderowa, Prowiantowa, Radomska, Rondo Leer, Rzemieślnicza, Stawidłowa, Strażnicza, Szańcowa, Tartaczna, Trasa Unii Europejskiej, Warszawska, Wybrzeże Gdańskie, Żuławska
      
       Obwód 44
       Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, ul. Rycerska 2
       al. Tysiąclecia, ul. Chmurna, Giermków, Janowska, Leszno, Szkolna, Szpitalna, Ślusarska
      
       Obwód 45
       Przedszkole nr 14, ul. Bałuckiego 17
       ul. 3 Maja, Bałuckiego, Grobla Św. Jerzego, Ks. Ściegiennego, Neonowa, Oboźna, Pl. Grunwaldzki, Wyspiańskiego, Zw. Jaszczurczego bez numeru 22
      
       Obwód 46
       Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Czerniakowska 22
       ul. Bociania, Czerniakowska, Dojazdowa, Fabryczna, Hetmańska od 31 do końca (nieparzyste), Hetmańska od 36 do końca (parzyste), Huzarska, Malborska od początku do 46, Panieńska, Piaskowa, Rybna, Sopocka, Zagonowa
      
       Obwód 47
       Przedszkole nr 18, ul. Mielczarskiego 47
       ul. Fredry, Idzikowskiego, Junaków, Kilińskiego, Mielczarskiego, Narciarska
      
       Obwód 48
       Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Mielczarskiego 45
       ul. Kielecka, Łomżyńska, Łódzka, Malborska od 47 do końca, Olkuska, Olsztyńska, Opolska
      
       Obwód 49
       Gimnazjum nr 7, ul. Lotnicza 12
       ul. Lotnicza, Skrzydlata
      
       Obwód 50
       Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2, ul. Polna 8 A
       al. Grunwaldzka od początku do 4 (parzyste), Grunwaldzka od początku do 57 (nieparzyste), ul. Polna, Stefczyka, Widok
      
       Obwód 51
       Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Mickiewicza 41
       ul. Asnyka, Chocimska, Mickiewicza, Morcinka, Ogrodowa, Sochaczewska, Wojska Polskiego
      
       Obwód 52
       Zespół Szkół Mechanicznych, ul. Komeńskiego 39
       al. Grunwaldzka od 6 do 44 (parzyste), Grunwaldzka od 59 do 137 (nieparzyste), ul. Komeńskiego bez numeru 35, Pl. Dworcowy, Prusa, Reja, Rondo Ronneby, Żeromskiego bez numeru 22
      
       Obwód 53
       Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Sadowa 2
       ul. Kochanowskiego, Kolejowa, Natolińska, Sadowa, Słowackiego, Willowa
      
       Obwód 54
       Centrum Sportowo-Biznesowe, Aleja Grunwaldzka 135
       ul. Chełmońskiego, Kossaka, Wyczółkowskiego
      
       Obwód 55
       Zespół Szkół Technicznych, ul. Grottgera 71
       ul. Beskidzka, Braterstwa Broni, Grottgera, Kartuska, Morszyńska, Niborska, Pabianicka, Płońska, Przyjaźni, Pułtuska, Siedlecka
      
       Obwód 56
       Gimnazjum nr 6, ul. Rawska 3
       ul. Akacjowa, al. Grunwaldzka od 46 do końca (parzyste), al. Grunwaldzka 139 do końca (nieparzyste), Augustowska, Bytomska, Dąbrowskiego, Dębowa, Druska, Firleja, Flisaków, Kasztanowa, Klonowa, Kmicica, Lidzbarska, Okólnik, Pasłęcka, Piotrkowska, Rawska, Rondo Kaliningrad, Rzepichy, Wierzbowa, Zagłoby
      
       Obwód 57
       Biblioteka Elbląska Filia nr 3, Al. Piłsudskiego 17
       ul. Bartnicza, Fromborska od początku do 22 (parzyste), Fromborska od początku do 43 (nieparzyste), Iławska, Sosnowa, Winnicka
      
       Obwód 58
       Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146
      
       Obwód 59
       Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Z.O.Z. – Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22
      
       Obwód 60
       Elbląski Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Samodzielny Publiczny Z.O.Z.,
       ul. Komeńskiego 35
      
       Obwód 61
       Niepubliczny Z.O.Z. „El-vita”, ul. Związku Jaszczurczego 22
      
       Obwód 62
       Areszt Śledczy, ul. 12 Lutego 4A
      
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama