UWAGA!

Jutro Koncert Galowy Broadway 2013

2013-06-20
Aktualizowany 2013-06-25 12:00
Elbląg, Jutro Koncert Galowy Broadway 2013

Już jutro (w środę, 26 czerwca) o godz. 18.30 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbędzie się 7. Koncert Galowy Broadway 2013. Organizatorzy co roku starają się, aby koncerty różniły się od poprzednich. Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem „Musicale Świata”. Zarówno na widzów jak i wykonawców koncertu czekają miłe niespodzianki. Zdaniem organizatorów niektóre prezentacje rozśmieszają, niektóre wzruszają, inne wbijają wręcz w fotele lub wzbudzają niepokój.

Dlaczego akurat musicale?
       Co roku staramy się, aby nasze koncerty różniły się nieco od poprzednich, lubimy wprowadzać innowacje. Nasi pedagodzy i instruktorzy mają zawsze świetne pomysły, nasi tancerze z roku na rok rozwijają swoje umiejętności taneczne i chcemy to wykorzystać. Poza tym w tym roku jako Stowarzyszenie Broadway rozpoczęliśmy program „Warsztatowa Akademia Musicalowa”. W ramach Akademii dzieci i młodzież szkolą warsztat wokalny, uczą się piosenek pochodzących z musicali właśnie, przyswajają choreografie, pracują nad ruchem scenicznym i grą aktorską. Mamy nadzieję, że taka forma zajęć – połączenie zajęć tanecznych, wokalnych i aktorskich, będzie coraz bardziej popularna. Nasz projekt potrwa do grudnia, ale mamy nadzieję, że na tym się nie skończy.
       Dlaczego warto przyjść na Koncert Galowy Broadway 2013?
       Koncerty na zakończenie roku szkolnego a tym samym zakończenie kolejnego sezonu tanecznego, organizowane są przez nas nie tylko z myślą o rodzicach, którzy mogą zobaczyć popisy sowich dzieci w tak pięknej oprawie – na scenie teatru, w specjalnie przygotowanych kostiumach, przy profesjonalnym oświetleniu. To także okazja dla osób, które myślą o zapisaniu siebie lub dziecka na zajęcia taneczne, aby zobaczyć ofertę Szkoły Tańca Broadway i Stowarzyszenia Broadway na żywo. To najlepszy sposób na to, aby zobaczyć do czego prowadzi nauka tańca pod okiem naszych pedagogów i instruktorów. Zapisy na nowy sezon ruszają na samym początku września.
       Czy organizatorzy przygotowali jakieś niespodzianki?
       Nie możemy zdradzić wszystkiego, bo nie byłoby niespodzianki. Możemy powiedzieć, że naszymi gośćmi będą uczniowie Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu, którzy zasilą grupy musicalowe. Możemy także zapewnić, że podczas Koncertu Galowego 2013 Musicale Świata widzom będzie towarzyszyło wiele emocji. Niektóre prezentacje rozśmieszają, niektóre wzruszają, inne wbijają wręcz w fotele lub wzbudzają niepokój. Zarówno na widzów jak i wykonawców tegorocznego koncertu czekają miłe niespodzianki.
      
       Bilety-cegiełki w cenie 30 zł do nabycia w siedzibie Szkoły Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu od poniedziałku do piątku w godz. 16-20 lub w sobotę w godz. 11-13 lub w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu bezpośrednio przez rozpoczęciem imprezy.
       Współorganizatorem Koncertu jest Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.
      
      
Impreza objęta jest patronem medialnym Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama