UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kabaretowe popisy harcerzy

 
Elbląg, Kabaretowe popisy harcerzy
fot. nadesłane

W minioną sobotę elbląscy wędrownicy (harcerze w wieku powyżej 16. roku życia) spotkali się w Młodzieżowym Domu Kultury na V Mikołajkowych Kabaretach. Było kaczo, byczo i indyczo!

W kabaretonie wzięły udział cztery drużyny wędrownicze oraz duet stworzony na potrzeby wydarzenia. Były do wyboru takie kategorie jak: "reklama na wesoło" oraz "W 80 dni dookoła świata". Aktorzy musieli wykazać się nie lada pomysłowością, aby pokazać reklamę, którą znają wszyscy zupełnie inaczej.
       Tematem, który był poruszony przez większość zespołów była śmierć serialowej Hanki Mostowiak z "M jak miłość".
       Jury w składzie: phm. Adrian Szymański - komendant hufca, phm. Ewelina Dżugan - szefowa HSI, Justyna Król - gość, nagrodziło wszystkie drużyny, które wzięły udział w V Mikołajkowych Kabaretach Wędrowniczych.
      
       W kategorii "W 80 dni dookoła świata" zostali nagrodzeni:
       I miejsce - 11 EDW "Wataha"
       II miejsce - 100 EDW "Ostoja"
       III miejsce - 3 EDW "Sfora"
       wyróżnienia - 22 EDW "Mafeking", 7 EDW "Plejady"
      
       W kategorii "Reklama na wesoło" zostały nagrodzone następujące drużyny:
       I miejsce - 22 PDW "Mafeking"
       II miejsce - Duet phm. Marta Nasiadek i pwd. Damian Sobczak
       III miejsce - 11 EDW 'Wataha'
       wyróżnienia - 7 EDW "Plejady"
      
       Wspólnie wędrownicy ustalili, że kolejny przegląd kabaretów zorganizuje Szczep Harcerski działający w Pasłęku. Dziękujemy jeszcze raz organizatorom, którzy włożyli mnóstwo pracy w przygotowanie jubileuszowych kabaretów. Gratulujemy prowadzącym - phm. Magdzie Kasprowicz oraz pwd. Mateuszowi Szmurło pomysłów na rozbawienie publiczności w przerwach między występami.
      
      
      
phm. Ewelina Dżugan, szefowa Harcerskiej Służby Informacji.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama