UWAGA!

Kalendarz portElu 2014

 
Elbląg, Kalendarz portElu 2014

Uczestnicy konkursu "Fotka miesiąca" i tym razem nie zawiedli. Wykonany przez nich materiał zdjęciowy pozwolił po raz piąty wydać kalendarz ze zdjęciami regionu elbląskiego. Chyba nikt tak dobrze nie promuje uroków naszej małej ojczyzny jak nasi "fotkowicze".

W tym roku w konkursie na "Fotkę miesiąca" pojawiło się wyjątkowo dużo zdjęć, które, nie bójmy się tego powiedzieć, powalają swoją urodą i doskonale oddają klimat i uroki Elbląga oraz jego okolic. Okładkę kalendarza zdobi zdjęcie autorstwa Adama Nieczuji-Ostrowskiego. To jedna z najbardziej podziwianych i komentowanych prac w tegorocznym konkursie. Na kolejnych kartach można znaleźć zdjęcia autorstwa Adama Widowskiego, Jacka Zylberta,  Piotra Chojnackiego,  Adama Nieczuji-Ostrowskiego, Krzysztofa Ochendowskiego, Michała Kuny, Krzysztofa Polaka, Mariana Lubawskiego, Pawła Bożka. Wirtualna wersja kalendarza dostępna jest do obejrzenia i ściągnięcia po kliknięciu na ten link.
       Miło nam poinformować, że kalendarz będzie dodatkową nagrodą dla zwycięzców wszystkich trzech grudniowych edycji konkursów fotograficznych - "Fotka miesiąca", "Lapidarium" i "FotoreportEl" oraz dla autora miesiąca działu "Teraz ja".
       Przy okazji serdecznie zapraszamy Czytelników portElu i wszystkich miłośników naszego regionu na wernisaż konkursu „Fotka miesiąca", który odbędzie się we wtorek, 14 stycznia o godzinie 18, w holu CSE Światowid.
      
       UWAGA! Ogłosiliśmy 2 konkursy. W sumie do wygrania 15 kalendarzy.
       1.konkurs: https://www.portel.pl/artykul.php3?i=70277
       2.konkurs na naszym profilu FB https://www.facebook.com/portelpl
      
       Zapraszamy do udziału
      
      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama