UWAGA!

Kamień węgielny na polu golfowym

W sobotę 5 lipca o godz. 19 na terenie pola golfowego Sand Valley w Pasłęku odbędzie się uroczystość wkopania kamienia węgielnego pod Dom Klubowy.

Otwarcie pola zaplanowano na trzeci kwartał tego roku. Dom Klubowy to nieodłączny atrybut każdego renomowanego pola golfowego, który współtworzy prawdziwą atmosferę golfowej rywalizacji i staje się miejsce spotkań dla biznesu. W Sand Valley przeznaczono pod jego budowę najbardziej wyeksponowane wzgórze, z którego rozciąga się malowniczy widok na okolicę.
     Sand Valley, 18-dołkowe pole golfowe powstające w Pasłęku, to pierwsza w Polsce inwestycja w golfa finansowana według modelu skandynawskiego - niemal w całości ze sprzedaży udziałów w golfowej spółce. Architektem prowadzącym budowę Sand Valley Golf & Country Club jest amerykański shaper Tony Ristola, autor projektów i wykonawca pól Artland w Dolnej Saksonii oraz Der Golf Club w Bawarii.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Proszę bardzo. .. taki Pasłęk, będzie miał swoja promocję, bedzie w Polsce i na świecie znany z pola golfowego? A Elbląg z czego słynie, albo bedzie słynął - z bezrobocia? Przecież to jest duże miasto, niegdyś gdy bylismy województwem, nawet na wiochach kojarzono Elbląg z pólnocną Polską i krzyżakami. A teraz coraz mniej ludzi wie gdzie to miasto się znajduje w naszym kraju - nie mówić o zagranicy! Że też nikt nie potrafi wypromowac tego miasta. Ostatnio byłem na Słowacji w miejscowości Vrbov (wielkości Ornety) - niegdyś słynące z niczego, do tej pory w Poslce mało kto wie co to takiego. Otóż powstało tam lecznicze (ponoć) kąpielisko termalne - Polacy walą tamm drzwiami i oknami a miejscowi na kwaterach prywatnych trzepią kasę, budując na jednej działce 3 tzw. pensjonaty! Pomyślcie ludzie jak wypromować Elbląg bo się wioskowaty robi!
  • jak to z czego slynie?z lysych, tepych lbow, dla ktorych dres adidasa to szczyt mody.
Reklama