UWAGA!

Kandydaci w ogniu pytań

 
Elbląg, W debacie biorą udział wszyscy kandydaci na stanowisko prezydenta Elbląga
W debacie biorą udział wszyscy kandydaci na stanowisko prezydenta Elbląga (fot. WS)

Trwa debata zorganizowana przez część elbląskich mediów. Kandydaci do fotela prezydenta Elbląga odpowiadają na pytania dziennikarzy. Mają minutę na przedstawienie np. jak zamierzają ożywić starówkę, jakie ważne dla miasta decyzje należy poddawać pod dyskusję społeczną, jak wspomóc lokalnych przedsiębiorców, by zwiększali zatrudnienie, co zrobić, by ożywić duże inwestycje m.in. budowę centrum handlowego "Siódemka"? Transmisję "na żywo" można oglądać na stronie internetowej www.tv.elblag.pl.

Debata rozpoczęła się po godz. 18 w Elbląskim Parku Technologicznym i w tej chwili jest na półmetku. Kandydaci odpowiadają w kolejności wylosowanej przed debatą na pytania z dziedzin: praca, inwestycje, oświata, polityka społeczna. Czas odpowiedzi jest mierzony elektronicznie na zegarze widocznym dla uczestników debaty. Ostatni blok będzie to czas dla kandydatów. Każdy będzie miał półtorej minuty, by zaprezentować swój program, zachęcić do głosowania na swoją kandydaturę.
       Debata jest transmitowana "na żywo" za pośrednictwem Internetu, a jej retransmisję będzie można obejrzeć w czwartek 20 czerwca o godz. 20 na kanale lokalnym Telewizji Elbląskiej w sieci Vectra.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama