UWAGA!

Karaoke w Pizzerii Da Vinci

2014-01-27
Aktualizowany 2014-10-09 13:40

„Każdy śpiewać może. Trochę lepiej, lub trochę gorzej”. Właśnie to hasło będzie przewodnią myślą wtorkowych i czwartkowych wieczorów w Pizzerii Da Vinci. Karaoke, to świetna zabawa, znana od lat. Każdy może spróbować swoich sił i poczuć się np. jak gwiazda rocka. A nadarza się ku temu nie lada okazja. Po wakacyjnej przerwie Da Vinci powraca z zabawą karaoke. Można więc ze spokojnym duchem zdzierać gardło do woli. Start już dziś o godz. 20. Wstęp oczywiście wolny. Jesli nie macie planów na czwartek, zarezerwujcie sobie czas na świetną zabawę. Po prostu musicie tam być!

Jak dobry klimat towarzyszy każdemu karaoke nie trzeba chyba pisać. Kto choć raz był, ten wie. Już w ten czwartek (9 października) o godz. 20 rozpoczyna się cykliczna już impreza, która dosłownie trzęsie całą starówką. Przygotujcie się zatem na mega zabawę w rytm największych przebojów, zarówno z polskiej, jak i z zagranicznej sceny.
      
       Zapowiada się naprawdę imponująco. Jak to również zwykło bywać w Pizzerii Da Vinci, w między czasie do dyspozycji macie bogato zaopatrzony barek i wyśmienitą kuchnię z różnych zakątków świata. Pizzeria Da Vinci to kandydat nr 1 do miana najlepszego miejsca w Elblągu.
      
       Oprócz karaoke właściciel lokalu serdecznie zaprasza na domowe obiady, codziennie, w godz. 11-19. Ilość sal, która jest do Państwa dyspozycji pozwala również na zorganizowanie większej imprezy. Jeśli więc szykują się urodziny, wieczór kawalerski lub inna okazja, rezerwujcie miejsca już dziś. Znajdźcie się w imprezowym centrum miasta.
      

       Pizzeria Da Vinci
       Karaoke w każdy wtorek i czwartek
       Start: godz. 20
       Tel. 55 641-27-00
       ul. Wigilijna 19-21
       davinci.elblag.pl
      
      
----reklama----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej