UWAGA!

Kierowca alfy romeo wjechał do rzeki

Kierowca alfy romeo wjechał dzisiaj przed godziną 15 wprost do rzeki Elbląg na wysokości Nowakowa. Na szczęście nic mu się nie stało. Samochód z rzeki wyciągnęli strażacy z Elbląga i Nowakowa. Zobacz zdjęcia i krótki materiał filmowy.

- Pierwsze informacje, jakie otrzymaliśmy w zgłoszeniu mówiły o tym, że w samochodzie jest więcej osób. Dlatego na miejsce została zadysponowana łódź ratunkowa i ekipa nurków - powiedział nam Jan Skawroń z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 2, kierujący akcją. - Na szczęście okazało się, że kierowca jechał sam i nic mu się nie stało. Wyszedł z auta o własnych siłach. Tłumaczył, że stracił panowanie nad kierownicą, bo pies mu wbiegł pod koła. 
       - Łowiłem ryby w tym miejscu i nagle usłyszałem pisk, a potem huk, bo ten samochód najpierw uderzył w drzewo, a dopiero potem wpadł do wody. Ledwie zdążyłem odskoczyć - opowiada jeden ze świadków zdarzenia. - Gdyby nie to drzewo, to auto wjechałoby całe do wody - twierdzi mężczyzna. 
       Do zdarzenia doszło na wysokości Nowakowa, tuż przed Batorowem, gdzie rzeka Elbląg płynie bardzo blisko drogi. Strażacy bardzo szybko byli na miejscu i rozpoczęli akcję wydobywania auta z rzeki, trwała zaledwie kilka minut. Alfa romeo nie nadaje się do dalszej jazdy. 
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama