UWAGA!

Kierownik pilnie poszukiwany

 
Elbląg, Tak Centrum wygląda dziś
Tak Centrum wygląda dziś (fot. Michał Skroboszewski)

Przynajmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym, doświadczenie związane z organizacją imprez sportowo- rekreacyjnych, a także dobry stan zdrowia – to tylko kilka wymagań, jakie musi spełnić osoba, która będzie chciała zostać kierownikiem Centrum Rekreacji Wodnej. Właśnie ogłoszono konkurs na to stanowisko.

Oprócz klasycznych wymagań, takich jak niekaralność czy posiadanie obywatelstwa polskiego, kandydat będzie musiał mieć koncepcję pracy na tym stanowisku. Nie obędzie się bez umiejętności strategicznego myślenia, zmysłu organizacyjnego i dyspozycyjności, a także bez wykształcenia. W poprzednim konkursie wymagano, by kandydat miał ukończone pięć lat studiów plus kierunek podyplomowy, o specjalizacji menadżer sportu albo zarządzanie sportem. Teraz wystarczy, że ma na koncie pięć lat studiów z zakresu zarządzania albo administracji. Oferty można składać do 23 lipca i jeśli uda się wykonić kierownika miałby on zacząć pracę w sierpniu.
       Rekrutację na to stanowisko, tak jak w przypadku poprzedniego konkursu, który odbył się w lutym, przeprowadza Centrum Sportowo- Biznesowe.
       - W projekcie unijnym złożonym do Instytucji Zarządzającej wpisane zostało Centrum Sportowo - Biznesowe, jako zarządzający obiektem, dlatego to właśnie ono przeprowadza konkurs na kierownika Centrum Rekreacji Wodnej – tłumaczyła w lutym Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta. - Podkreślam, że nie jest to tożsame z tym, że ostatecznie właśnie ta jednostka będzie zarządzała nowym kompleksem.
       Ostatecznie może nie, ale wiadomo już, że na pewno do grudnia – pięć dni temu takie zarządzenie wydał prezydent. Zgodnie z jego treścią, którą można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej, to właśnie Andrzej Bugajny, kierownik CSB, jest uprawniony do wykonywania obowiązków miasta. Będzie do nich należało m.in. zatrudnianie pracowników czy zawieranie umów na zakupy, dostawy i usługi.
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama