UWAGA!

Kilka światów połączonych w jedno

 

Dla tych, którzy kochają żyć aktywnie, wędrują i przemierzają różne drogi. Ergonomiczny, lekki oraz niezawodny w każdych warunkach. I chociaż nowy model Suzuki SX4 jeszcze nie jest dostępny w sprzedaży, to w elbląskim salonie Suzuki Gołębiewski można go było obejrzeć przedpremierowo. Zobacz fotoreportaż.

 Łączy w sobie zwrotność cenioną podczas jazdy w mieście oraz solidność i wytrzymałość potrzebną na drogach poza miastem. Nowe Suzuki SX4 to model typu crossover, z nowatorskim nadwoziem, komfortową i obszerną kabiną pasażerską, a także olbrzymią przestrzenią bagażową (430 litrów pojemności, niski próg załadunku na wys. 695 mm.) Lekka i opływowa bryła nadwozia oraz oszczędne silniki pomagają obniżyć zużycie paliwa oraz emisję szkodliwych spalin i CO 2, a duży prześwit podwozia oraz zaawansowany napęd na cztery koła sprawiają, że każda trasa, nawet i ta trudniejsza, będzie absolutnie do pokonania.
       Obecnie w Polsce są tylko dwa takie modele, a jeden z nich został pokazany podczas środowej (3 lipca) uroczystej przedpremiery w elbląskim salonie Suzuki Gołębiewski.
       – To samochód, który łączy w sobie kilka różnych światów. Jest on dla ludzi, którzy chcieliby mieć kombi, a równocześnie samochód kompaktowy, zwrotny. To także auto, które dobrze sobie radzi na asfalcie, jak i na polnej drodze, chociaż trzeba zaznaczyć, że nie jest to samochód terenowy. Jednakże wytrzyma on jazdę po dziurawym asfalcie, piasku czy w lesie. Jest uniwersalny i przestronny – wyjaśniał Rafał Jemielita, znany dziennikarz Tvn Turbo, który poprowadził całą uroczystość, a także opowiadał o modelu. – Modele Suzuki są postrzegane jako konserwatywne. Natomiast to auto nie jest japońskie, jest za to bardziej przestronne, dopasowane do gustów europejskich. W wersji podstawowej waży 1085 kg, a to oznacza że jest to samochód lekki, co bezpośrednio przekłada się na zużycie paliwa.

 

 Jak wyjaśniał Grzegorz Gołębiewski, właściciel salonu Suzuki Gołębiewski, samochód ten dedykowany jest ludziom aktywnym, z pasją i apetytem na życie. Dlatego też i jego pokaz przedpremierowy w elbląskim salonie był bardzo dynamiczny – odbyło się taneczne show z w wykonaniu świętokrzyskiego klubu tańca Jump, a także niesamowity pokaz akrobatyki rowerowej dwóch mistrzów trialu rowerowego – Bartosza Ćwika oraz Łukasza Kowala. Nie przyćmiło to jednak głównej gwiazdy wieczoru, jakim było nowe Suzuki SX4.
       – To bardzo duże wydarzenie dla marki Suzuki, ponieważ jest to pierwszy, całkowicie nowy model, który został ostatnio wyprodukowany, chociaż SX 4 ma swojego poprzednika, który cieszy się dużą popularnością i uznaniem na rynku. Jest to znaczące wydarzenie dla marki, dealerów oraz klientów – mówił Grzegorz Gołębiewski, właściciel salonu Suzuki Gołębiewski w Elblagu. – Nowy SX4 będzie dostępny dopiero jesienią, tj. w końcówce trzeciego kwartału, ale zamawiać można go już dziś.
       Produkcja tego wyjątkowego modelu rusza dopiero w sierpniu, jednakże każdy, kto pojawił się na środowym (3 lipca) pokazie mógł sprawdzić jak czuje się za kółkiem tego wyjątkowego modelu, a także dowiedzieć się każdego związanego z nim szczegółu.
       Wszystkie informacje można również odnaleźć na stronie salonu.
      
      

    Suzuki Gołębiewski
       Ul. Żuławska 19
      
           Godziny otwarcia salonu:
      
Poniedziałek – Piątek
       Od godz. 8 do 18
      
       Sobota
       Od godz. 8 do 14
      
---------Reklama---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej