UWAGA!

Kobieta – lider

Elbląski Klub Kobiet Aktywnych rozpoczyna realizacje projektu "Kobieta - lider". Klub czeka na wszystkie panie.

W poniedziałek działający przy Stowarzyszeniu Kulturalnym Viva Art Elbląski Klub Kobiet Aktywnych zaprasza na spotkanie inicjujące program. W jego ramach odbędzie się cykl spotkań z psychologiem Małgorzatą Knoll i seria szkoleń na temat zasad działania organizacji pozarządowych.
     Jak mówi jedna z inicjatorek przedsięwzięcia Kinga Maruszczak, celem projektu nie jest doprowadzenie do powstania w Elblągu organizacji o profilu feministycznym, ale zdobycie umiejętności przydatnych paniom w życiu codziennym, poznanie swoich możliwości.
     Otwarte dla wszystkich kobiet spotkanie rozpocznie się o godz. 17 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Jak się zarzekają, ze to nie będzie "organizacja o profilu feministycznym"... A za kilka lat będą mówiły: Curie-Skłodowska też była facetem!!! No co , pożartowac nie mozna?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pan Nikt(2002-03-01)
 • Aaaa , pani Knoll ... pozdroowki dla Michała Knolla ... gdziekolwiek go teraz poniosło .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dinaeel(2002-03-01)
 • A cóż to za kobieca szowinistyczna świniskość?! A gdzie organizacja dla facetów pomagająca panom w życiu codziennym i poznawaniu swoich możliwości? Podobno miało być "równouprawnienie"! Postuluje żeby w takich sprawach nie dzielić ludzi na pięknych i młodych (kobiety) oraz brzydkich i starych (faceci) bo to niekoniecznie zbiega się z celem. Każdy ma swoje zdolności i predyspozycje bez względu czy ma dodatek między nogami czy nie. Osobiście wkurzają mnie takie podziały, bo w końcu dlaczego facetom-debilom ma nikt nie pomagać?
 • Realizacje? To ile tych realizacji? Projektu czy projektów! O której godzinie już wiem, czy to będzie 31 lutego 2002r.?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Renata(2002-03-03)
 • np.jak robić ręka
 • Trochę dziwnie się te nasze Panie nazwały - Kobiety Aktywne - to znaczy, co? Wszystkie pozostałe kobiety to nieaktywne, a może leniwe?? Uważam, że niezbyt to fortunna nazwa. A po wtóre, dlaczego zażegnywać się, że nie chodzi tu o ruch feministyczny? Uważam taki ruch wprost z nazwy za bardzo kobiecy i odważny. Spójrzcie na wywiad w ostatnim marcowym Twoim STYL-u z Agnieszką Graff - co ona mówi o feminizmie? Polska jest zacofana pod względem równouprawnienia kobiet. Polska feministka to np.we Francji normalna kobieta czyli kobieta, która w pełni czerpie z konstytucyjnych przywilejów. A kobiety tu w Elblągu mówią - nie jesteśmy organizacją feministyczną- Luuuudzie!! Kochane Panie, jakimi kategoriami Wy myślicie?? Pozdrawiam Was serdecznie Ślicznoty:-))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  egzegeta(2002-03-05)
Reklama