UWAGA!

Kobiety, do dzieła!

 Elbląg, Kobiety, do dzieła!

Jesteś kobietą, która chciałaby kandydować do samorządu? Jeśli tak, elbląskie Centrum Organizacji Pozarządowych ma szkolenie dla ciebie. W dniach 8-9 października odbędą się bezpłatne, dwudniowe warsztaty dla kobiet kandydujących do samorządu lokalnego. Ich celem jest rozwinięcie osobistego potencjału kandydatek, a także rozwijanie umiejętności autoprezentacyjnych, które służą prowadzeniu skutecznej kampanii wyborczej.

Jak zapewniają autorki projektu, podczas warsztatów zostaną przeanalizowana mocne i słabe strony autoprezentacji kandydatek. Trenerki przygotują uczestniczki do spotkań i wystąpień. Wskażą, co może być wartościowym punktem w politycznym CV, nawet jeśli kandydatka nie ma doświadczenia w tej dziedzinie życia. A także - jak twierdzą trenerki - uczestniczki warsztatów nauczą się jak radzić sobie z manipulacją w dyskusji (ignorowanie, umniejszanie, odbieranie znaczenia, pytania z tezą, itp.).
       Zainteresowane osoby muszą przesłać do 20 września drogą elektroniczną wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: m.hausman@eswip.pl.
       Projekt jest autorskim przedsięwzięciem trenerek Idei Zmiany. Wyniknął z potrzeby wzmacniania kobiet w życiu publicznym. Jest realizowany dzięki wsparciu Sieci Wspierania Organizacji Pozarządowych "Splot". Tam też można znaleźć więcej informacji o warsztatach.
      
oprac. kos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ABC... KOBIETA -PREZYDENT w Elblagu ?TAK, TAK, TAK !W Was, Panie nadzieja dla Elblaga !!! A poza tym kobieta-prezydent w Elblagu, była by druga kobieta w posce, kobieta-prezydentem, po Pani Gronkiewicz Waltz (prezydent Warszawy 0.panie, do dziela, wierzę w Was ! jest wiele do zrobienia w miescie, A kobieca reka jest tu jak najbardziej przydatna, by zaprowadzic porządek -jak w domu. Bo przeciez ELBLAg, to "NASZ DOM' !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ABC...(2010-09-18)
 • A jakie wykształcenie jest wymagane?
 • panu J. z EKO brakuje ludzi i to kolejny sposób na wypełnienie list
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zatroskany(2010-09-18)
 • Wykształcenie? Nie ma wymogów. Przykąłdem Lepper, kótry był wicemarszałkiem sejmu, a wykształcenia u niego nie uświadczysz.
 • o znowu naciagacze ! te instytucje przejadaja pieniadze spoleczenstwa !
 • Kobieta prezydentem Elbląga? jestem na TAK, pod warunkiem że będzie to "baba z jajami" tu przykładem może być pl.wikipedia.org pani Franciszka Cegielska. Dla Gdyni zrobiła bardzo wiele i mogła by jeszcze więcej... Niestety w Elblągu nie znam tak charyzmatycznej osoby ...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  GdYnianin(2010-09-19)
 • Kobiety do dzieła?? Nie, kobiety na działa :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Działonowy(2010-09-20)
 • Cel szlachetny: rozwinięcie, rozwijanie. .. Kto to później posplata i. .. pozamiat?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  berberus(2010-10-04)
Reklama