UWAGA!

Kolejna noc płukania sieci wodociągowej

 Elbląg, Kolejna noc płukania sieci wodociągowej

W związku z planowanymi pracami prowadzonymi na sieci wodociągowej (płukanie sieci) w nocy z z piątku na sobotę (6-7.11.2015 ) w godz. 23.00-5.00 mogą wystąpić spadki ciśnienia, całkowite braki wody oraz okresowe pogorszenie jej jakości.

W przypadku wystąpienia takiego zjawiska prosimy informować Pogotowie Techniczne - tel. 994. Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody EPWiK Sp. z o.o. przeprasza.
       Komunikat dotyczy Odbiorców wody przy ul.:
       Kościuszki, Saperów, Artyleryjskiej, Monte Casino, Czarneckiego, Ułańskiej, Szwoleżerów, Bema, Mierosławskiego, Kiedrzyńskiego, Jasnej, Czołgistów, Garnizonowej, Wyżynnej, Św. Floriana, Łęczyckiej, Sadowej.
      
Robert Danielewicz, Pogotowie Techniczne EPWiK

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Okresowe pogorszenie jakości?? to już jest irytujące. Kto mi zwróci za rachunki za wodę jak ja co drugi dzień czyszczę sitka przed zaworami i puszczam wodę by zlać ten żur
  • okresowo(!), powinniśmy nie płacić za te szumowiny płynące z kranu- dzięki tym płukaniom moją pralkę szlak trafił i kto mi za to zapłaci? Na pewno nie wodociągi. .. Płuczą, płuczą i h*j wielki z tego płukania, syf jak był tak jest i będzie, jedno co ulega zmianie to stale wzrastająca cena za wodę. .. Na tym to się złodzieje najlepiej znają. ..
Reklama