UWAGA!

Kolejne misie trafiły do dzieci

 Elbląg, Kolejne misie trafiły do dzieci
fot. policja

Policjanci ruchu drogowego pełniąc dziś służbę na drodze po raz kolejny nagradzali dzieci za bezpieczne zachowania. Chodziło tu o podróżowanie w foteliku i zapiętych pasach bezpieczeństwa. Nagrodą był miś z policyjnym numerem alarmowym.

Dziś (13 grudnia) policjanci z ruchu drogowego mieli na pokładzie radiowozów misie. Policjanci z ruchu drogowego sprawdzali czy dzieci są przewożone w fotelikach ochronnych. Przy okazji za przestrzeganie tych zasad bezpieczeństwa nagradzali najmłodszych… misiem ze wstążką Policja  i numerem alarmowym.

Misie zostały przekazane przez panią Joanna Koszyńska, która obdarowała Policję 80 misiami ze swojej kolekcji. Misie pochodzą z różnych zakątków świata. Osoba obdarowana misiem może sprawdzić również jego historię,  dotychczasowe przygody swojej maskotki oraz to jak ma ona na imię. Pani Joanna Koszyńska kolekcjonerka misiów założyła na portalu facebook profil My Misie. Wszystkie przekazane Policji maskotki mają tam swoje historie, które mogą dalej tworzyć obdarowani. Miś przekazany przez policjantów ma się również kojarzyć z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa na drodze.  

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama