[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolekcja od A do Z

Elbląg, W Zakrzewie można było obejrzeć różne zbiory kolekcjonerskie
W Zakrzewie można było obejrzeć różne zbiory kolekcjonerskie (fot. nadesłane)

Spółdzielczy Dom Kultury SM Zakrzewo zorganizował wystawę, której celem była prezentacja różnych kierunków kolekcjonerstwa, integracja środowiska kolekcjonerskiego oraz stworzenie miejsca wymiany informacji z osobami o podobnych zainteresowaniach.

W piątkowym (19 lutego) wernisażu udział wzięli m.in. właściciele prezentowanych kolekcji: Katarzyna Jastrzębska (Suchacz) - kubki; Ryszard Adamczewski (Elbląg) - odznaki, medale, odznaczenia polskie - od 1914 r. do 2008 r.; Maciej Bedyński (Elbląg) - modelarstwo redukcyjne ( pojazdy wojskowe); Wiesław Dulęba (Elbląg) - monety polskie obiegowe, monety euro, znaczki; Henryk Garus (Elbląg) - modele wojskowe współczesne; Waldemar Glaesmann (Elbląg) - znaczki sportowe; Paweł Kulasiewicz (Elbląg) – makieta „Bitwa pod Grunwaldem"; Jan Mazurek (Elbląg) - modele tramwajów, pociągi, okręty, barki desantowe; Piotr Nowicki (Suchacz) - makieta „Bitwa na Zalewie Wiślanym"; Brunon Trykowski (Elbląg) - karty telefoniczne; Roman Zdanowicz (Elbląg) – modele samolotów, statków.
       Pierwsza wystawa kolekcjonerska w Zakrzewie była okazją do indywidualnych rozmów z kolekcjonerami, dzielenia się spostrzeżeniami i wymianą informacji.
      

 


       W poniedziałek (22 lutego) kolekcjonerzy spotkali się z dziećmi i młodzieżą z osiedlowych szkół podstawowych, gimnazjów i przedszkoli. Wystawa spotkała się z dużym zainteresowaniem przedstawicieli wszystkich pokoleń.
      

Danuta Andrzejewska, SDK Zakrzewo
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama