UWAGA!

Kolekcjonerzy zapraszają na Giełdę Staroci

 Elbląg, Kolekcjonerzy zapraszają na Giełdę Staroci
fot. MS (arch.portEl)

Elbląscy kolekcjonerzy zapraszają elblążan na kolejną Giełdę Staroci, która odbędzie się w niedzielę, 1 maja w Ratuszu Staromiejskim w godz. 9 - 14.

Długo można wymieniać, co znajduje się w ofercie na kolekcjonerskich stołach. Na giełdzie można kupić, wycenić lub po prostu obejrzeć znaczki pocztowe, etykiety, monety oraz medale. Czasem są i meble, zegary, naczynia szklane oraz ceramiczne, a także wiele innych przedmiotów "z duszą".
       Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników unikalnych przedmiotów, kolekcjonerów i zbieraczy w każdą pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca do Ratusza Staromiejskiego. Kolejna giełda odbędzie się 15 maja i kolejno 5 i 12 czerwca.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Giełda kolekcjonerów? Kpina. To są handlarze z rynku, którzy się reklamują żeby zarobić. Spróbujcie coś u nich sprzedać, to cena którą proponują zwala z nóg ze śmiechu. Ale kupić to 10 razy tyle
  • Mam trochę flach na sprzedaż. Dużo białych kruków. Kolekcja ponad 100 browarnianych butelek z naszego miast. Zbiór do przejęcia dla kolekcjonera, nie dla handlarza. Jak ktoś drąży temat i ma za dużo pieniędzy to zapraszam;-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    marcin2016(2016-04-30)
Reklama