UWAGA!

Kolonia marzeń dla wnuczki

2009-06-03
18:28
Elbląg, Pani Małgorzata przekazała nagrodę swojej 7-letniej wnuczce Julii (na zdj. z Marcinem Trudnowskim z Grupy Wodnej -
Pani Małgorzata przekazała nagrodę swojej 7-letniej wnuczce Julii (na zdj. z Marcinem Trudnowskim z Grupy Wodnej - fot. PS)

Dzisiaj (3 czerwca) odbyło się uroczyste przekazanie nagrody w konkursie „Wygraj kolonię marzeń!” zorganizowanym przez Grupę Wodną i portEl. Kolonię Wodną we Władysławowie wygrała Małgorzata Sznaza, która sprezentowała ją 7-letniej wnuczce Julii.

Każdy z uczestników konkursu musiał odpowiedzieć na 5 pytań, które ukazywały się w majowe piątki na stronach portElu. Prawidłowych odpowiedzi udzieliło 205 osób. Los uśmiechnął się jednak tylko do jednej - do pani Małgorzaty, która przekazała nagrodę wnuczce. Jak określiła to mama dziewczynki „to taki spóźniony prezent na Dzień Dziecka”.
       Marcin Trudnowski z Grupy Wodnej wręczył nagrodę Julii i opowiedział dziewczynce, jakie atrakcje czekają na nią podczas tych niezapomnianych wakacji. Jeszcze raz gratulujemy wygranej.
      
       Wszystkich Czytelników zapraszamy do działu konkursy. Znajdziecie tam Państwo wiele innych niespodzianek. Powodzenia!
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama