UWAGA!

Kolorowy zawrót kwiatowy

 Kolorowy zawrót kwiatowy
fot. Michał Skroboszewski

 Kwiaty, których coraz więcej na ulicach, skwerach i placach zachęcają do tego, by podobnie było i w naszym najbliższym otoczeniu. Te, które odznaczają się wysoką jakością, znajdziesz w Gospodarstwie Ogrodniczym Piotra Zimińskiego. Zobacz zdjęcia.

Historia róż braci Kordes, które odznaczają się najwyższą jakością, sięga końcówki XIX wieku. To oni stworzyli hodowlę, która odznacza się najwyższą odpornością na choroby i zdobywa prestiżowe certyfikaty ADR. Znajdziesz je w Gospodarstwie Ogrodniczym Piotra Zimińskiego.
       Pełnia wiosny to również czas, w którym królują begonie. Piękne, rozłożyste, zarówno te wielkie, jak i rabatowe. W gospodarstwie znajdziesz również petunie, zarówno w klasycznych, jak i o wiele rzadszych kolorach. Te ciemne, niemalże czarne, mogą stać się oryginalną ozdobą naszego ogrodu lub domu.
       Na ten moment polecają się również piwonie, których soczyste kolory będą cieszyły oko przez cały czas wiosny. Gospodarstwo Ogrodnicze Piotra Zimińskiego oferuje również surfinie, zarówno wiszące, jak i odmianę million bells. Warto zastanowić się również nad koleusami, które sprawdzą się na przykład na tarasach. Ciekawą propozycją na wiosnę mogą być również nemezje – ich delikatne piękno wyjątkowo urzeka.
       To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w Gospodarstwie Ogrodniczym Piotra Zimińskiego. Tworzą je ludzie, którzy od pokoleń zajmują się ogrodnictwem i znają je od podszewki. Coś dla siebie znajdzie tu zarówno ten, który chce kupić kilka roślin, jak i ten, któremu potrzebna jest znacznie większa ilość.
      
      
Gospodarstwo Ogrodnicze Piotr Zimiński
       ul. Druska 15
       Tel: 55 233 77 23
      
       Godziny otwarcia:
       Od poniedziałku do soboty
       Od godz. 8 do 16
      
      
---------Reklama----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie