UWAGA!

Komfort i piękno – nowa inwestycja mieszkaniowa w Elblągu

2015-06-24
07:00
 
Komfort i piękno – nowa inwestycja mieszkaniowa w Elblągu

Po wielu latach poszukiwań i prób realizacji nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego w Elblągu, w końcu udało się zrealizować osiedle, które znacznie odbiega od standardów do jakich byliśmy przyzwyczajeni. Słoneczne Bielany bo tak nazywa się to nowe osiedle, to prawdopodobnie najciekawsza inwestycja w całej historii deweloperskiej Elbląga.

Zespół niewysokich, bo zaledwie dwupiętrowych budynków z przemyślaną i ciekawą architekturą z charakterystyczną cechą - pięknymi ponad 90 metrowymi tarasami oraz dużymi i obszernymi balkonami. Szerokie rozłożenie budynków, otwarte przestrzenie, nasłonecznienie na południowo-zachodnim stoku, to największe atuty tego miejsca. Kameralne osiedle gwarantuje lokatorom maksimum prywatności - już w tej chwili potocznie zostało nazwane elbląskim Wilanowem. Inwestycja jest wkomponowana w ścianę zieleni, Słoneczne Bielany od wschodu graniczą z Parkiem Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej a od północy z osiedlem domów jednorodzinnych Ogrody.
      
       Rozpoczyna się sprzedaż pierwszego etapu inwestycji. Zespół trzech budynków usytuowanych od strony ul. Fromborskiej, wysokość trzy kondygnacje nadziemne (dwa piętra) oraz hala garażowa w przyziemiu. Budynek nr 1 i 3 zawiera po 14 lokali mieszkalnych 2, 3 i 4 pokojowych o powierzchni od 49,20 do 98,69 m2. Do największych mieszkań przynależą tarasy o pow. 94,33 m2, najmniejsze mieszkania posiadają duże balkony. Budynek nr 2 zawiera 11 lokali mieszkalnych o pow. od 48,69 m2 do 93,36 m2. Najmniejsze mieszkanie ma balkon o pow. 16,60 m2 a największe lokale - taras o powierzchni 72,60 m2.
       Inwestor elbląska firma ELZAMBUD - sprawdzona na elbląskim rynku firma z ogromnym dorobkiem budowlanym, gwarantuje solidność i wysoką jakość realizowanej inwestycji. Budynki będzie cechował wysoki, niespotykany dotychczas standard wykończenia. Szkło, gresy, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, windy prowadzące bezpośrednio do hali garażowej to w tej inwestycji po prostu STANDARD ! Termin zakończenia inwestycji planowany jest na koniec września 2016 roku.
      
       Szczegółowe informacje o inwestycji, aktualną ofertę lokali ich ceny oraz rozkład pomieszczeń znajdziecie Państwo na stronie www.sloneczne-bielany.pl.
       Inwestycję w zakresie obsługi sprzedaży obsługuje firma BPN Nieruchomości z siedzibą przy Al. Grunwaldzkiej 31. Telefon do biura 55 233 25 39. Szczegółowe dane kontaktowe na stronie www.
      
---art. sponsorowany---
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej