UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Komfortowo i wygodnie - tak możesz żyć

 
Komfortowo i wygodnie - tak możesz żyć
fot. Michał Skroboszewski

Zostało zaprojektowane by cieszyć i pomagać mieszkańcom w ich codziennym życiu. Przyjazny układ architektoniczny budynków i mieszkań, a także dbałość o szczegóły sprawiają, że w takim miejscu żyje się łatwiej i zdecydowanie przyjemniej. Dyskretne oraz kameralne osiedle Słoneczne Bielany idealnie wpisuje się w trend slow life, życia bez zbędnego pośpiechu, i już teraz porównywane jest do warszawskiego Wilanowa. Zobacz więcej zdjęć. 

To ludzie są najważniejsi
       Już na pierwszy rzut oka nie wygląda tak samo, jak wiele innych osiedli w mieście. Wystarczy parę chwil, by zorientować się, że Słoneczne Bielany to miejsce wyjątkowe.
       Przede wszystkim teren wokół budynków został zagospodarowany tak, by można było pospacerować, przejść się z małym dzieckiem w wózku czy przysiąść na ławeczce i porozmawiać z sąsiadem. Na terenie kompleksu znajduje się plac zabaw, uroku dodaje również zieleń, która w pełni rozkwitnie wiosną i zostanie z mieszkańcami aż do jesieni. W tym wszystkim istotne jest to, że przestrzeń, którą zazwyczaj zajmują pojazdy, na tym osiedlu oddano ludziom.
       Nie oznacza to jednak, że posiadacze samochodów będą poszkodowani. Architekci "ukryli" garaże w podziemiach budynków, a deweloper porządnie je zabezpieczył siecią układów drenujących nadmiar wody. Ważne jest także to, że każdy, kto zakupi mieszkanie na osiedlu Słoneczne Bielany, będzie miał swoje własne miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską.
       Wrażenie robi również układ tego kompleksu, którego powierzchnia liczy półtora hektara. Dwupiętrowe budynki stoją w odległości, która zapewnia poczucie prywatności. Ta przestrzeń ma jeszcze jedną, ważną zaletę - świetne nasłonecznienie, którego efekt wzmocniono bardzo dużą powierzchnią witryn, okien oraz drzwi balkonowych.

 


       Komfort przede wszystkim
       Niewielka, jak na taką wielkość kompleksu, ilość mieszkań to efekt zamierzony. Szerokie biegi klatek schodowych oraz ich wykończenie mają sprawić, by lokatorzy już w momencie wejścia do budynku czuli się jak w domu. Wszystkie kondygnacje połączone zostały cichą windą. Mieszkania o wielkości od 48 do 114 mkw., w dostępnych i atrakcyjnych cenach, posiadają bardzo duże balkony, usytuowane wokół obrysu mieszkania, albo tarasy, których wielkość sięga nawet 100 mkw.! Wrażenie przestrzeni zapewnia również ponadstandardowa wysokość mieszkań, która sięga 2,7 m. Są one podzielone tak, by ci, którzy w nich zamieszkają, mieli przestrzeń prywatną, tylko dla siebie, a także część dzienną. Warto jednak zaznaczyć, że w mieszkaniach można zmienić układ ścianek działowych. Każde lokum jest wyposażone w instalację klimatyzacyjną oraz wentylację mechaniczną, która ogranicza emisję ciepła. W kuchni znajdują się dwie kratki wentylacyjne.
      
       Układ wręcz doskonały
       Osiedle Słoneczne Bielany zostało ulokowane tuż przy ul. Fromborskiej, niedaleko pętli autobusowej oraz tramwajowej. Jednocześnie jest to teren Wysoczyzny Elbląskiej, zapewniającej swoisty mikroklimat. Dzięki temu miejsce to jest świetną bazą wypadową do uprawiania sportu oraz rekreacji na świeżym powietrzu. Ogromnym plusem jest ścieżka pieszo – rowerowa, która jeszcze w tym roku wydłuży się do Krasnego Lasu.
       Ciekawostką może być również fakt, że w sąsiedztwie nikt nie wybuduje wysokich wieżowców, fabryk czy wielkopowierzchniowych hipermarketów - gwarantuje to miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.
       Słoneczne Bielany czekają właśnie na Ciebie!
      
       Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie Elzambud. Można również zadzwonić pod numer 55 237 88 2055 233 25 39 lub 601 182 894. 


       ---------Art. sponsorowany---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej