UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs grantowy dla organizacji pozarządowych

Jutro rusza konkurs grantowy dla organizacji pozarządowych. Ponad 3,7 mln zł przeznaczy w przyszłym roku samorząd województwa na dotacje dla organizacji pozarządowych. Oferty konkursowe należy składać do 4 stycznia.

Organizacje pozarządowe mogą starać się o środki na realizację zadań z zakresu: edukacji i promocji zdrowia, rozwoju sportu, integracji europejskiej i współpracy między społecznościami, ochrony dziedzictwa kulturowego, ekologii, rozwoju turystyki, aktywizacji społeczności lokalnych, pomocy społecznej, profilaktyki uzależnień, integracji środowisk kombatanckich oraz rozwoju sektora pozarządowego.
       Należy zaznaczyć, że w przypadku kilku konkursów sportowych nabór potrwa do 27 grudnia, zaś do końca lutego przyjmowane będą wnioski dotyczące aktywizacji środowisk lokalnych na obszarach wiejskich. Wkład własny organizacji pozarządowych przewidziano na poziomie 10 proc.
       Szczegółowe informacje o konkursie zostaną umieszczone pod adresem http://bip.warmia.mazury.pl/urzad_marszalkowski/415/Organizacje_Pozarzadowe/
      
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama