UWAGA!

Konsultacje społeczne w sprawie Dąbrowy

 
Elbląg, Konsultacje społeczne w sprawie Dąbrowy
fot. AD

Przypominamy, że we wtorek 2 sierpnia o godz. 17 w Urzędzie Miejskim w Elblągu, w sali nr 301 odbędzie się dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie zmiany planu osiedla Dąbrowa cz. II.

W Urzędzie Miejskim do publicznego wglądu wyłożony został projekty zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dotyczący Osiedla Dąbrowa cz. II.
       Wszystkie osoby zainteresowane tym planem wraz z prognozą oddziaływania na środowisko (obszar obejmujący północną część osiedla Dąbrowa położony jest po obu stronach ul. Królewieckiej) mogą do 17 sierpnia zapoznać się z dokumentem. Plan dostępny jest w siedzibie Referatu Planowania Przestrzennego Departamentu Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu (pokój 52 - wieża), w godz. od 7.30 do 15.30 oraz na stronie internetowej www.planowanie.umelblag.pl.
       Uwagi do zmiany planu można składać na piśmie do prezydenta Elbląga z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej, adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do 17 września 2011 r.
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama