UWAGA!

Konsultacje społeczne

 
Elbląg, Konsultacje społeczne
fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

Od 4 sierpnia do 16 sierpnia potrwają konsultacje dotyczace projektu „Elbląskiego Programu Usług Społecznych na lata 2021 – 2026”. Mogą w nich uczestniczyć mieszkańcy Elbląga.

Z projektem można się zapoznać na stronach internetowych Elbląskiego Centrum Usług Społecznych, Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Elblągu, platformie „Elbląg Konsultuje” oraz w punkcie przyjęć klienta Elbląskiego Centrum Usług Społecznych.

Wypełniony formularz należy przesłać drogą elektroniczną na adres: konsultacje@ecus.pl podając w tytule maila „Elbląski Program Usług Społecznych” lub złożyć w Punkcie Przyjęć Klienta, ul. Winna 9 w godzinach od 7:30 do 15:30, wysłać na adres siedziby Elbląskiego Centrum Usług Społecznych z dopiskiem na kopercie „Elbląski Program Usług Społecznych” w terminie do 16 sierpnia 2021 r. do godz. 12:00.

oprac. SM na podstawie inf. UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Łapcie towarzyszu Teofilu rolkę, trzeba odpowiednio popisać komentarze dla partii i Jarosława
 • konsultacje społeczne - proszę wysłać formularz :D hahahah Program usług społecznych ?? czyli że co ?? omg, przecież wiadomo że to słupowe i wyjdzie jak zawsze :D a na sam koniec panowie u władzy kupuja śmietniki 5 sztuk za 100 tyś zł, a potem 2 za 3200zł, i wciskają wam kit że tak sie robi :D :D brawo partia brawo by :D aaaa swoją drogą długopis chiński kosztuje pewnie 120zł, szklanka 140,i tak aż do wyczerpania sezamu a 300 mln zł długu ? to nic, też się tak robi, skoro tak się robi to fajnie heh rżną was na szmal od 1945,polacy to tolerancyjny naród jednak wszystko przyjmie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  00000000000007(2021-08-07)
 • Info Urzędu na kiepskim poziomie. Nie podobają mi się informacje w klimatach - znajdź sobie na stronach internetowych i się dowiedz o co chodzi w tym projekcie. Znajdź sobie formularz i wyślij. Info o projekcie trochę na odp. .
Reklama