UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konsultacje społeczne

 
Elbląg, Konsultacje społeczne

W Urzędzie Miejskim do publicznego wglądu wyłożone zostały dwa projekty zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Pierwszy dotyczy obszaru położonego na południe od ulicy Żuławskiej, drugi Osiedla Dąbrowa cz. II.

Wszystkie osoby zainteresowane planami:
       - zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego na południe od ul. Żuławskiej w Elblągu, po obu stronach drogi krajowej nr 7 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz
       - zagospodarowania przestrzennego osiedla Dąbrowa cz. II wraz z prognozą oddziaływania na środowisko (obszar obejmujący północną cześć osiedla Dąbrowa położony jest po obu stronach ul. Królewieckiej)
       mogą do 17 sierpnia zapoznać się z dokumentami. Dostępne są w siedzibie Referatu Planowania Przestrzennego Departamentu Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu (pokój 52 - wieża), w godz. od 7.30 do 15.30 oraz na stronie internetowej www.planowanie.umelblag.pl.
       Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie zmiany planu ul. Żuławskiej odbędzie się 26 lipca o godz. 17 w UM Elbląg, w sali nr 301, zaś w sprawie osiedla Dąbrowa cz. II – 2 sierpnia  o godz. 17 (również w sali 301 UM).
       Uwagi do zmiany planów można składać na piśmie do Prezydenta Elbląga z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej, adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do 17 września.
      
      
Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama