[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konsultacje społeczne

Elbląg, Konsultacje społeczne

Gmina Miasto Elbląg od 9 do 15 października zaprasza mieszkańców na otwarte konsultacje społeczne dotyczące dokumentów strategii branżowych opracowywanych w ramach projektu: „Przygotowanie dokumentów strategicznych dla Elbląskiego Obszaru Funkcjonalnego”.

Spotkania odbędą się w Elblągu, w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25, w sali konferencyjnej A na poziomie -1 w dniach:
       • 09.10.2014 r. godz. 17 Strategia innowacyjności EOF
       • 10.10.2014 r. godz. 17 Strategia promocji EOF
       • 13.10.2014 r. godz. 17 Strategia zrównoważonego transportu EOF
       • 14.10.2014 r. godz. 17 Strategia ochrony środowiska na terenie EOF
       • 15.10.2014 r. godz. 17 Strategia dostosowania edukacji do potrzeb rynku pracy EOF
       Z projektami powyższych dokumentów można zapoznać się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego (www.elblag.eu) oraz w siedzibie Urzędu Miejskiego w Elblągu przy ul. Łączności 1, budynek Urzędu Stanu Cywilnego, I piętro pok. 4 (Departament Rozwoju, Inwestycji i Dróg).
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama