UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kontrola oznakowania dróg przy szkołach

19 sierpnia przedstawiciele DRIiD i KMP Elbląg, jak co roku, dokonali wspólnej kontroli oznakowania dróg w pobliżu szkół, do których uczęszczają dzieci w wieku 7-15 lat. Oznakowanie było pełne i prawidłowe.

Stwierdzono jedynie: dwa przypadki uszkodzeń konstrukcji wsporczych znaków tj słupków drogowych, skutkujące pochyleniem się dwóch znaków przy SP nr 14 i 16, które zlecono do naprawy jeszcze w bieżącym tygodniu, oraz dewastację barierek ochronnych na ul. Okrzei.
       Ponadto stwierdzono, że zmiana zagospodarowania otoczenia w pobliżu SP nr 25 na ul. Wyżynnej (budowa chodnika do osiedla Przy Młynie) spowodowała potrzebę wprowadzenia korekty oznakowania pionowego. Zostanie ono wykonane przed rozpoczęciem roku szkolnego.
       We wnioskach końcowych zapisano również potrzebę sukcesywnej dalszej zamiany wygrodzeń łańcuchowych na wygrodzenia sztywne, które w pierwszej kolejności powinny zabezpieczać samo wejście do szkół.
      
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama