UWAGA!

Konwencja Jarosława Gowina

W niedzielę 1 grudnia o godz. 12 odbędzie się pierwsza regionalna Konwencja Jarosława Gowina w województwie warmińsko-mazurskim. Spotkanie odbędzie się w Olsztynie w Hotelu Warmińskim przy ul. Kołobrzeskiej 1.

Na konwencji Jarosław Gowin przedstawi wartości, na których opiera się budowany przez niego ruch i ludzi, którzy go współtworzą. Będzie to jednocześnie inauguracja akcji „Godzina dla Polski” w woj. warmińsko-mazurskim.
       Jak twierdzą inicjatorzy, „Godzina dla Polski” to ruch, który zmieni polską politykę. Odbyło się już 12 regionalnych konwencji, które zgromadziły łącznie 4000 osób. Po konwencjach odbyło się kilkanaście spotkań sympatyków akcji.
       Współgospodarzem olsztyńskiej konwencji jest Michał Wypij, koordynator akcji w woj. warmińsko-mazurskim. Podczas konwencji Jarosław Gowin oraz Michał Wypij zainaugurują akcję „Godzina dla Polski” w Olsztynie i przedstawią jej lokalnych koordynatorów.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ale co nas to, mieszkańców Elbląga, obchodzi?
 • możesz, Panno Żuławach, pojechać, popatrzyć na Gowina
 • Derlukiewicz, matołku, jak było spotkanie NIEPOKONANO 2012 w Elblągu, to Twoj brukowiec nie POinformował. Kacyk PO.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  Niepokonany(2013-11-29)
 • A kto z Elbląga koordynatorem? Jedzie ktoś? Jeśli ma ktoś ochotę jechać, to chętnie z kimś się zabiorę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  sad-but-true(2013-11-29)
 • Kompletnie nas to nie obchodzi. Gowin głosował w Sejmie w 99% tak samo jak PO, w tym także za podniesieniem wieku emerytalnego. Z kolei przed referendum w Warszawie poparł Gronkiewicz-Waltz. To jest piąta kolumna Tuska (tak jak kiedyś Palikot), nie dajcie się na to nabrać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  NowaPrawica(2013-11-29)
 • Jeśli ktoś chce słuchać tego chrześcijańskiego ekstremisty nieliczącego się z innowiercami i nie szanującego wolności wyznania, co chciałby narzucić innym swoje jedynie słuszne poglądy. To niech jedzie, ten facet nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Sam jestem chrześcijaninem, ale jak słucham takich fanatyków religijnych jak on i PISiory, to chcę się wypisać z tego "towarzystwa". Katolik to wiara, poglądy i sposób życia i jemu należy podporządkować własne sumienie ale należy pamiętać też że żyją wśród nas ludzie innych wyznań i należy ich szanować, a prawo musi być uniwersalne dla wszystkich bez względu na religię. A ten pan tego nie rozumie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Głosrozsądku(2013-11-29)
 • Fajny gość o twardych zasadach i nie dał się złamać Tuskowi. Jednocześnie nie tak pokręcony jak Kaczor czy Korwin. Jak ktoś w Elblągu działa, to ma już mój głos.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Piekarczykboys(2013-11-30)
 • Przecież to może mieć związek z Elblągiem, nam też się przydadzą zmiany ale takie na serio!
Reklama