UWAGA!

Kreatywnie dla podwórka

Jak wygląda projekt „Kreatywnego podwórka”, które w ramach Budżetu Obywatelskiego powstanie przy ulicy Teatralnej? Elblążanie będą mogli zobaczyć plan koncepcyjny podczas otwartego spotkania, które odbędzie się w najbliższy piątek w CSE „Światowid” o godz. 17.30.

Podczas spotkania prezentowany będzie wstępny projekt (wizualizacja) podwórka. Zarząd Budynków Komunalnych, który bezpośrednio realizuje to zadanie, podczas wcześniejszych spotkań poznał oczekiwania mieszkańców z ul. Teatralnej i z okolicznych bloków, które uwzględniono przy tworzeniu koncepcji zagospodarowania terenu między blokami. Piątkowe spotkanie będzie kontynuacją tych konsultacji. Mieszkańcy po zapoznaniu się z projektem będą mogli ustalić jeszcze ostatnie szczegóły swojego kreatywnego podwórka.
      
Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ZBK niech zajmie się tym bałaganem przy swoich budynkach. Nie ma śniegu pora posprzątać otoczenie idą święta. Przez tyle lat nic nie zrobiono dla dzieci gdzie te place zabaw??? są przy budynkach spółdzielni.
 • Czynsz podnieśli to nie wiedzą co z kasą robić.
 • Alęż Wy to jesteście tłumoki durne !!!
 • Dobrze, że miasto wyprzedaje mieszkania. Oni nic nie zrobią dla otoczenia. Lepiej wykupić wszystko i wziąć sprawy w swoje ręce. Bo czekanie, aż ZBK przyjdzie i postawi plac zabaw, to dzieci na studia pójdą. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  anosejao(2013-03-06)
Reklama