UWAGA!

Królewiecka: passatem w drzewo

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 29
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 Elbląg, Królewiecka: passatem w drzewo
fot. Witold Sadowski

Dziś (28 listopada) około godz. 19.30 na ul. Królewieckiej, w pobliżu schroniska dla zwierząt, kierujący pojazdem osobowym uderzył w przydrożne drzewo. Pasażerkę osobówki zespół pogotowia ratunkowego zabrał do szpitala. Ruch w rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut był całkowicie wstrzymany. Zobacz więcej zdjęć.

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, 20-letni kierujący pojazdem volkswagen passat jadąc ul. Królewiecką od strony Dąbrowy w kierunku Elbląga na wzniesieniu rozpoczął manewr wyprzedzania. Z przeciwka jechał jednak pojazd mercedes sprinter. Aby uniknąć czołowego zderzenia 20-latek rozpoczął hamowanie i próbując wrócić na swój pas ruchu stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Jedno z urwanych kół passata wpadło wprost pod nadjeżdżającego z przeciwka dostawczego mercedesa.
       Na miejsce wezwano służby ratunkowe i policję. W zdarzeniu tym obrażeń doznała 18-letnia pasażerka passata. Została ona zabrana karetką pogotowia ratunkowego do szpitala na badania. Sprawca wypadku był trzeźwy. Policyjne postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Ruch w rejonie zderzenia przez kilkadziesiąt minut był całkowicie zablokowany, a potem do czasu zakończenia policyjnych czynności odbywał się wahadłowo.
      
Witold Sadowski

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama