UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • "Największe skupiska Polonii znajdują się w Królewcu, Wystruci, Darkiejmach, Gąbinie, Labiewie i Welawie" - skoro stosujemy historyczne nazwy, to róbmy to konsekwentnie.
  • @31 mld rocznie w błoto - Może wywieźli na Węgry? żeby zaspokoić uciekających tam pisiorków.
  • @31 mld rocznie w błoto - PortEl popiera takie wypowiedzi inne kasuje bo nie są po ich myśli.
  • Kondek Byłem w Obwodzie Królewieckim w 2003 roku. Chodząc po ty Mieście zastanawiałem się jak trzeba być prymitywnym, by tak piękne Miasto zniszczyć. Pozostały tylko szerokie ulice i przejścia podziemne pod nimi. Do których nawet schody były zniszczone w środkowej części. Rozumie, że duża część miasta była zniszczona przez działania wojenne. Jedna duża część nadawała się do odbudowy. My Zamek w Malborku odbudowaliśmy. Rosjanie swój Zamek wysadzili w powietrze. Na jego miejscu postawili Dom Młodzieży. Na dachu w tamtym czasie rosły młode brzozy, gdyż budynek osiadał i do dnia dzisiejszego nie jest zagospodarowany.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Kondek(2025-08-05)
  • Czy nie ma już innych tematów niż wymyślone ruskie dylematy i zmanipulowana przez ruskich rzeczywistość? Co się dzieje na tym portalu? Co nas to obchodzi?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    To nie masz problem(2025-08-05)
  • nie Mierzeję Kurską tylko Kurońską
  • Jaki jest cel tych artykułów o Kaliningradzie? To jest Polska, czy Rosja? To jest jakaś część powiatu elbląskiego?
  • Gdzie obrońcy ruskiego czołgu przy Pestoloziego, gdzie obrońcy ronda Kaliningrad i ruskiej gwiazdy na cmentarzu zbrodniarzy radzieckich ? .
  • USA chce Kaliningrad przejąć tak jak Kanadę i Grenlandię
  • @Kondek - To nie Rosjanie tylko bolszewicy. A kim tak naprawdę byli bolszewicy? Poczytaj wspomnienia Polaków z armii Andersa.
  • Rosjanie zabijają cywilów w Ukrainie, codziennie bombardują i ostrzeliwują ukraińskie miasta, mordując bezbronnych ludzi, a na Portelu co rusz teksty o Królewcu, jak to im ciężko żyć tym ruskim biedakom... Co to ma być, jakaś kremlowska prowokacja?!
  • @Staruszek portier - Tw8ch układanych pieniądzy niema stary. Kto się głupi urodził to i głupi umrze.13 emerytura to jest worek srebrników dla tych którzy zdradzili Polskę
Reklama