UWAGA!

Kto ochroni urzędników

 Elbląg, Kto ochroni urzędników
(fot. WS, archiwum portEl.pl)

Ochrona obiektów, osób i mienia – tym ma zajmować się firma, która wygra przetarg ogłoszony przez Urząd Miejski. Umowa ma być podpisana na dwa lata. Oferty można składać do 23 marca.

Poza ochroną do zwycięzcy przetargu należeć ma również dozór sygnałów przesyłowych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych oraz konserwacja urządzeń alarmowych w obiektach Urzędu Miejskiego.
       Zakres usług jest dość duży. Trzeba między innymi chronić osoby i mienie w budynku przy ul. Łączności 1, Jaśminowej 11 i w Ratuszu Staromiejskim. Poza tym do obowiązków zwycięzcy przetargu ma należeć ochrona miejskich obiektów objętych monitoringiem oraz konserwacja i serwisowanie systemów alarmowych. A wszystko to w terminie od 1 maja 2016 roku do 30 kwietnia 2018 roku.
      
K
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Nowe przekręty, ustawiane przetargi, łapówki, dowody wdzięczności - oj PAJACE żeście se wybrali
 • Chyba wszystkim wiadomo jakie agencje ochrony mamy w mieście i jakiej jakości jest ta ochrona. Wystarczy zajrzeć do pierwszego z brzegu marketu. Wszystko to cherlawe, chore i bojaźliwe. O certyfikatach juz nie wspomnę, bo tylko nieliczna grupa zatrudnionych w tych agencjach takowe posiada. A ceny za usługę maja europejskie. Wystarczyłoby ze trzech emerytowanych, sprawnych byłych policjantów i spokojnie daliby radę.
 • A ochraniarzom znowu po 5 zł na rekę na umowę zlecenie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  0
  rolio(2016-03-16)
 • Urzędasów w końcu wysłali na te przymusowe szkolenia kultury i zachowania się w kontakcie z petentem ? Świadczy to tylko o tym jaka to chamska i prostacka masa za biurkiem.
 • Ostatnio biedaczek z chorą nogą z "agencji ochrony" "gonił" mnie 100 metrów na parkingu. Gdybym nie poczekał, to mógłbym spokojnie odjechać. Wyjaśniliśmy sobie jakiś bzdet i pojechałem. Proszę, nie męczcie rencistów!
 • A przed czym chronić? Przecież to sól tej ziemi, sprawcy wszelkiego dobra, opiekunowie najukochańsi. Dbają o nasz Elbląg ze szczerej miłości do ziemi i ludzi. No chyba, żeby splendoru dodać, bo widocznie mundury straży miejskiej już niezbyt modne. Może im jakie halabardy obstalować?
Reklama