UWAGA!

Kto powinien być prezydentem? Wyniki naszej sondy

 Elbląg, (il. AK)
(il. AK)

Sondaż portElu

Czy wezmę udział w wyborach?
Tak i wiem, na kogo zagłosuję 72.4%
Tak, ale jeszcze nie wiem, na kogo zagłosuję 15.8%
Nie wiem jeszcze, czy pójdę na wybory 2.6%
Na pewno nie pójdę głosować 9.2%
Liczba głosów: 76. Sondaż został zakończony.

Witold Wróblewski przed Jerzym Wilkiem i Edmundem Szwedem – takie są wyniki naszej wyborczej sondy, którą na łamach portEl.pl prowadziliśmy przez dwa tygodnie. 16 listopada przekonamy się, czy Czytelnicy typowali prawidłowo.

Przez dwa tygodnie w naszej sondzie wzięło udział 441 osób. Głosować mogli tylko zarejestrowani czytelnicy portEl.pl, w ten sposób chcieliśmy uniknąć manipulacji wynikami. Od początku głosowania kolejność kandydatów niewiele się zmieniła, zmieniały się jedynie procenty poparcia. Nasza sonda nie jest oczywiście reprezentatywna, przeprowadziliśmy ją by zachęcić czytelników do udziału w prawdziwych wyborach, do których zostało tylko kilka dni. Dzisiaj uruchamiamy ostatnią już wyborczą sondę, pytając o to, czy weźmiecie udział w wyborach 16 listopada, do czego jeszcze raz gorąco zachęcamy.
RG

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • W konkurencyjnym portalu wyniki sondażu są zgoła odmienne. I komu tu wierzyć ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  19
  4
  PrawyiSprawiedliwy(2014-11-10)
 • Ja uważam, że powinniśmy powiedzieć większości - żegnajcie! www.youtube.com
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  0
  kmicic(2014-11-10)
 • Sondy są po to - aby nas zmylić lub nami manipulować. Jeśli w sondzie nasz kandydat jest nisko to se myślimy: "i tak nie wygra, więc zagłosuje na tego co prowadzi lub pod nim = tzw. na mniejsze zło". Nie dajcie się zmanipulować i głosujcie na tego na którego macie zamiar - nawet jeśli w sondach jest na samym końcu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  2
  tajnnny(2014-11-10)
 • Na portelu, by zagłosować trzeba sobie zadać pewien trud, nie można głosować po kilka razy, dlatego ta sonda jest bardziej wiarygodna. Zresztą Wróblewski jest jedynym poważnym kandydatem, który daje szansę na rozwój Elbląga związany z nowymi inwestycjami za sprawą funduszy unijnych.
 • Głosując na Słoninę głosujemy na ludzi z poprzedniego układu odwołanych w wyniku referendum. Era Wróblewskiego to era Nowaczyka bis. Głosuję na Wilka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  26
  Arczibar1000(2014-11-10)
 • Dość eksperymentów, w dniu 16 listopada 2014 r wybierzmy pana Wróblewskiego / w 1 turze /, będzie to z korzyścią i dla nas i dla naszego Elbląga.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  25
  wiza(2014-11-10)
 • W jakim 'konkurencyjnym'? Tym, który wrzuca wszystkie różnorakie filmiki ze Szwedem, oczywiście po akceptacji i ewentualnym okrojeniu, albo najeżdża na aktualnego prezydenta z każdej strony, pomijając w zasadzie wszystko inne? :)
 • Ludzie uspokójcie się te wszystkie sondaże to ściema i manipulacja, chcą wam wmówić na kogo warto głosować! Głosujcie zgodnie z własnym sumieniem i rozumem na tych co najmniej obiecują! Pozdrawiam!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  1
  statystyk(2014-11-10)
 • Przecież portel dostaje za to kase, żeby pisał, że wróbelek jest pierwszy w sondażach. .Tak jak już ktoś pisał, chodzi o to, żeby nas zmanipulować;] Pewnie zaraz "wolność słowa portelu" usunie mój wpis, ale kto przeczyta ten przeczyta. .
 • admin PortEl za to kasy niestety nie dostaje, ale też i nie kasuje wszystkich bzdur jakie się pojawiają w komentarzach :)
 • Wiarygodne sondy. Co niektórzy chcą nawet zarobić na sondach (sms-y). Ja nie dam ani grosza na sondę czy ankietę ( i pewnie jest wiele taki osób jak ja). Czyli ich sondy to o "kant tył. .". Niech pochwalą się frekwencją takiej "sondy".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Jabadabadu(2014-11-10)
 • ja bym się nie cieszył, elektorat PIS w sondach udziału nie bierze, bo jest mocno wiekowy, za to po mszy tłumnie pójdzie zagłosować. Młodzi w Internecie i owszem, ale na wybory już nie bardzo. Dlatego Wilk ma dużą szansę. .. NIESTETY!
Reklama