UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kto powinien być prezydentem? Zapraszamy do głosowania

2014-10-28
Aktualizowany 2014-11-06 11:05
 
(il. AK)
(il. AK)

Sondaż portElu

Kto powinien być prezydentem?
Cezary Balbuza 6.8%
Robert Grabowski 2.7%
Adrian Meger 5.9%
Janusz Nowak 9.8%
Edmund Szwed 14.5%
Jerzy Wilk 22.7%
Witold Wróblewski 37.6%
Liczba głosów: 441. Sondaż został zakończony.

PO przed PiS i Nową Prawicą Janusza Korwin-Mikke – to wyniki naszej wyborczej sondy, w której zachęcaliśmy czytelników do głosowania na poszczególne komitety wyborcze. Trwa kolejna sonda, poświęcona kandydatom na prezydenta Elbląga.

W naszym głosowaniu na poszczególne komitety, które trwało do 26 października, wzięło udział ponad 350 osób. Wyniki prezentujemy w grafice obok. Nie jest to oczywiście reprezentatywna liczba głosujących, ale podkreślaliśmy w naszych publikacjach, że sonda jest rodzajem zabawy, która ma przede wszystkim skłonić elblążan do wzięcia udziału w głosowaniu.
       Dzisiaj zapraszamy do kolejnego głosowania – na kandydatów na prezydenta Elbląga, których jest siedmiu. Głosować można do 9 listopada włącznie. Wyniki sondy opublikujemy w poniedziałek 10 listopada
      
       UWAGA! By wykluczyć próby manipulowania wynikami naszej sondy, ograniczyliśmy możliwość udziału w niej wyłącznie do Czytelników, którzy zarejestrowali się na portElu przed 1 października 2014 r. Mamy ich około 60 tysięcy, jest to więc wystarczająca liczba potencjalnych uczestników sondażu.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl