UWAGA!

Kto zbuduje taras na Gęsiej Górze?

 
Elbląg, Gęsia Góra czeka
Gęsia Góra czeka (fot. AD)

Miasto po raz drugi ogłosiło przetarg na budowę tarasu widokowego na Gęsiej Górze. Pierwszy został unieważniony, bo nie było chętnych do wykonania tego zadania. A elblążanie czekają, kiedy to urokliwe miejsce stanie się piękniejsze.

To inwestycja, na którą środki zabezpieczono w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zarząd Zieleni Miejskiej przygotował teren na Gęsiej Górze pod dalsze prace remontowo-budowlane. Mocno zaniedbany obszar został uporządkowany: wykoszono trawę i krzaki, usunięto odpady. Dalej ma nastąpić zagospodarowanie tarasu widokowego. Na zakres prac objętych zamówieniem składa się wykonanie robót rozbiórkowych oraz wykonanie alejek spacerowych. Będzie też mała architektura: zadaszenia siedzisk wokół miejsc na ognisko lub grilla (ostateczny wygląd zadaszenia do uzgodnienia z Zamawiającym na etapie realizacji zamówienia), ławki, śmietniki, miejsca na ognisko/ grilla. Będzie też zieleń.
       W lipcu Miasto ogłosiło przetarg, który miał wyłonić wykonawcę robót. Niestety, nie było chętnych. Jest więc drugie podejście. Oferty można składać do 6 września.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama