[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kucharczyk w Konwencie Krajowym

Elbląg, Radosław Sikorski  wśród delegatów na zjazd.
Radosław Sikorski wśród delegatów na zjazd.

Elblążanin Marek Kucharczyk, przewodniczący regionu warmińsko-mazurskiego Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” został wybrany do piętnastoosobowego Konwentu Krajowego SMD. XIII Krajowy Zjazd Delegatów Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” Odbył się 6 marca w Katowicach.

Elbląg na zjeździe reprezentowali Marek Kucharczyk oraz Bartosz Mateusiak. Podczas zjazdu wybrano nowe władze krajowe stowarzyszenia. Marek Kucharczyk, przewodniczący regionu warmińsko-mazurskiego SMD został wybrany – jako jedyny przedstawiciel naszego regionu – do piętnastoosobowego Konwentu Krajowego Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”, zaś delegat z Olsztyna Marcin Galibarczyk został członkiem Krajowego Sądu Koleżeńskiego.
       Zjazd w Katowicach relacjonowały na żywo wszystkie telewizyjne serwisy informacyjne, bo odbyła się na nim pierwsza, oficjalna debata kandydatów na kandydata Platformy Obywatelskiej na Prezydenta RP – Radosława Sikorskiego oraz Bronisława Komorowskiego. Radosław Sikorski zapewniał, że jako prezydent – w tandemie z premierem Donaldem Tuskiem – jest w stanie wprowadzić Polskę do europejskiej „ligi mistrzów”. Komorowski wzywał młodych ludzi do odwagi, chwaląc przy tym pragmatyzm, stabilność poglądów i przewidywalność w polityce. Marszałek przekonywał, że warto rozmawiać o tym, jak polska polityka powinna wyglądać i na jakich wartościach ma się opierać. Jego zdaniem istotne jest posiadanie wielkich marzeń w polityce, cech, które pozwalają na śmiałe głoszenie własnych poglądów, oraz odwagi, wymagającej nie tylko zdolności do poświęceń, ale przede wszystkim do wzięcia odpowiedzialności „na dziś, jutro i pojutrze”.
      

 


       Gościm zjazdu byli również m.in. Jerzy Buzek, Grzegorz Schetyna, Sławomir Nowak (na zdjęciu z Markiem Kucharczykiem), Janusz Palikot, Grzegorz Dolniak oraz duża liczba ministrów i posłów z Platformy Obywatelskiej.
      
       Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci” jest polityczno-społeczną organizacją młodzieżową związaną z Platformą Obywatelską. Ma blisko 7000 członków w wieku 16-30 lat, zrzeszonych w 16 regionach i ponad 160 kołach lokalnych.
      
      
      
      

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama