UWAGA!

Kuchnia marzeń za połowę ceny

 Kuchnia marzeń za połowę ceny

Przed nami kolejna odsłona grupowych zakupów. W tym tygodniu oferujemy 10 kuponów na wykonanie mebli kuchennych z montażem.

Od wielu lat kuchnia to bardzo ważny, jak nie najważniejszy element naszego mieszkania, w którym nadal spędzamy dość sporo czasu i często jest ona traktowana jako tzw. wizytówka domu. Przy tworzeniu i projektowaniu kuchni należy uwzględnić wiele istotnych zagadnień, takich jak ciągi wentylacyjne, zasilanie i odpływ wody oraz elementy elektryczne, które przy profesjonalnym połączeniu współczesnych technologii i nowoczesnego designu dają nam niepowtarzalną i w pełni praktyczną kuchnię, nawet kiedy pomieszczenie kuchenne nie jest zbyt duże.
       Kuchnie jakie oferujemy to przede wszystkim funkcjonalna, przemyślana i dopasowana aranżacja stanowiąca integralną całość z resztą naszego mieszkania. Wyzwanie jakie stawia przed nami kuchnia to połączenie kolorów, technologii, akcesoriów oraz przyszłej funkcjonalności w jedną całość.
       Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kuchni, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami. Nasi konsultanci udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi i doradzą jak optymalnie wykorzystać przestrzeń, kolorystykę oraz funkcjonalność przy tworzeniu nowoczesnej kuchni.
       Standardowa cena stworzenia mebli kuchennych w firmie AMK Design wynosi 1500 zł. Z naszym kuponem można ją mieć za połowę ceny.
      
      
Zdecyduj się na powiew świeżości w Twoim domu!
      

      
Szczegółowe informacje dotyczące oferty można uzyskać pod numerem telefonu: 782 090 753.
       Kupon jest ważny od momentu wykupienia do 11 grudnia 2011 roku.
      
       Obsługa klienta groupEl, tel. 55 235 39 76, pon.- pt. 8.30-16.30, e-mail biuro@groupel.pl.
      
       Dowiedz się więcej: Już dziś zdecyduj jak zmienić swoje mieszkanie!

      

 


      
      

groupEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie