UWAGA!

Kurs na letni trening

2014-07-04
Aktualizowany 2014-07-15 13:00
Kurs na letni trening

Wakacje to czas, kiedy napełnieni letnią energią, dotlenieni i ożywieni słońcem, podejmujemy nowe wyzwania. Co powiecie o warsztatach językowych na wakacje? To nie tylko idealna okazja do nauki, ćwiczenia konwersacji, poznania podstaw, czy nadrobienia zaległości. Wakacyjne kursy językowe to również świetna forma spędzania wolnego czasu, spotkania z ciekawymi ludźmi i nawiązywania nowych znajomości.

Nauka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, francuskiego czy innych języków może być naprawdę łatwa i przyjemna. Znajomość nowego języka otworzy przed Wami nowe możliwości, ale także może okazać się fascynującym zajęciem.
       Psycholingwista Frank Smith ujął to tak: „Jeden język ustawia nas w korytarzu życia. Dwa języki pozwalają otworzyć każde drzwi na naszej drodze”.*
      
       Co, gdzie i kiedy
       W empik school w Elblągu – organizowane są intensywne kursy wakacyjne już od lipca. Wystarczy przyjść i bez względu na poziom znajomości języka, wybrać dowolny kurs – w systemie stacjonarnym lub online – z lektorem na żywo.
       Na intensywnym kursie, w ciągu miesiąca realizowany jest materiał semestralny. Są też kursy tematyczne, np. konwersacje na wakacje – gdzie poprawia się płynność wypowiedzi; gramatyka dla praktyka – porządkujący wiedzę gramatyczną; English for job seekers – który przygotowuje do procesu rekrutacyjnego prowadzonego w języku angielskim; survival English – odświeżający umiejętności językowe potrzebne właśnie na wakacjach (np. na lotnisku, w hotelu, w restauracji, w sklepie).
       Mamy też ciekawe propozycje dla najmłodszych. W empik school dzieci (już od 4. roku życia) mogą rozwijać swoje naturalne zdolności poznawcze, ucząc się języka poprzez gry i zabawy.
       Pod opieką doświadczonych lektorów, w specjalnie wyposażonych salach młodzi słuchacze poznają pierwsze słówka, uczą się piosenek i nawiązują nowe znajomości z rówieśnikami. Poznają smak samodzielności oraz współpracy w grupie, zdobywają wiedzę na temat kultury oraz zwyczajów, panujących w innych krajach. Na specjalnych, bezpłatnych zajęciach teatralnych – drama club, maluchy mogą rozwijać swoje umiejętności aktorskie.
       A latem zapraszamy dzieci i młodzież na pełne atrakcji, tematyczne obozy językowe. We wspaniale wyposażonych ośrodkach, położonych w najpiękniejszych miejscach Polski, młodzi obozowicze przeżywają przygodę życia i zostają „zanurzeni” w żywym języku angielskim. To skuteczna metoda, dzięki której zyskują swobodę mówienia w obcym języku.
      
       Dodatkowo w roku szkolnym rozbudowaliśmy naszą ofertę kursów, tak byś mógł znaleźć kurs dla siebie:
       Kurs trzysemestralny+ – dzięki niemu podniesiesz swoje kompetencje językowe o 3 poziomy. Materiał jest rozłożony równomiernie w wydłużonym czasie, dlatego łatwiej można przyswoić i utrwalić nabytą wiedzę. Kurs obejmuje 180 zajęć x 45 minut z krótką przerwą wakacyjną.
      
       Ladies tete-a-tete – wyjątkowy, niedługi, przyjemny, relaksujący oraz pouczający kurs konwersacyjny dla pań. 30 spotkań po 90 minut, podczas których będzie dużo miejsca na dyskusje, ploteczki, wszystkie kobiece sprawy – po angielsku.
      
       Intensywna sobota – idealna dla tych, którzy w ciągu tygodnia mają napięty grafik. Dzięki intensywności zajęć, szybkie wyniki w nauce – gwarantowane. Kurs od poziomu początkującego do zaawansowanego. 180 minut uderzeniowej dawki językowej w każdą sobotę.
      
       Start day with empik school
       Zajęcia dla „skowronków” – w godzinach 8.00-9.30 rano, 2 razy w tygodniu po 90 minut. Kurs od poziomu początkującego do zaawansowanego. Po takim poranku poziom wiedzy i satysfakcji gwałtownie wzrasta.
      
       Pakiet dla studentów – a w nim specjalny rabat na cały kurs, obejmujący 120 godzin, ponadto 60 dodatkowych godzin intensywnego kursu z dowolnego języka oraz 30 godzin konwersacji z native speaker’em. Na deser – 1 z 3 tematycznych warsztatów do wyboru (rozmowa rekrutacyjna po angielsku, CV w języku angielskim, social media).
      
       Jak widać – dzięki bogatej ofercie empik school sposobów na skuteczną naukę języków oraz na wakacyjną nudę jest sporo. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Wystarczy trochę motywacji, a obraz udanych wakacji miło rysuje się na horyzoncie – bez obaw, kiedy ktoś znienacka zagadnie: "Where are you from?”.
      
       Przyjdź do szkoły empik school i sprawdź, jak atrakcyjne (także cenowo) jest u nas lato. Znajdziesz nas w Elblągu ul. Armii Krajowej 7-8 ( II piętro) lub na www.empikschool.pl. Więcej informacji udzielimy pod numerem telefonu: 55 232 70 49.
      
       Udanych wakacji w jak najlepszej formie!
      
--- Reklama ---
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej