UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ładne podwórko

Do 28 lutego 2001 roku można składać wnioski o przyznanie dotacji na dofinansowanie przedsięwzięć objętych "Programem kompleksowej poprawy estetyki podwórek i tworzenia nowych placów zabaw".

O dotację mogą ubiegać się podmioty, które nie działają w celu osiągnięcia zysku oraz jednostki samorządu terytorialnego realizujące zadania własne zgodne z celami programu. Głównym warunkiem uczestnictwa w programie jest przedłożenie projektu zagospodarowania terenu. Program jest w szczególności skierowany na wspieranie inicjatyw, które: promują organizowanie nowych terenów rekreacyjnych i nowych placów zabawa oraz urządzeń sportowych; zapewniają dostępność terenów rekreacyjnych i urządzeń zabawowych dla osób (dzieci) niepełnosprawnych; przyczyniają się do kompleksowej poprawy estetyki podwórek; zapewniają wymianę urządzeń zabawowych starego typu na nowej generacji.
     
     Głównym długofalowym założeniem "Programu kompleksowej poprawy estetyki podwórek i tworzenia nowych placów zabaw", przyjętego przez radnych 11 stycznia 2000 roku, jest uzyskanie zadawalającego stanu terenów i podwórek w mieście.
     
     W roku ubiegłym w ramach przyznanych dotacji na terenie miasta powstały trzy nowe place zabaw: przy ul. Robotniczej, Lotniczej oraz na podwórku w rejonie ulic Traugutta - Kosynierów Gdyńskich.
     
     Ze szczegółowymi warunkami uzyskania dotacji można zpoznać się w Wydziale Inżynierii Miasta Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 3, pokój nr 204 (tel. 239-32-04).
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama